Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jeśli facet nie chce związku z kobietą, bo liczy się tylko seks i jest w stanie dostać go od sex-lalki, to przecież i tak nie warto sobie nim głowy zawracać i niech żyje sobie w tym swoim #!$%@? światku XD


@DziewczynaMirka: To pomyśl jak #!$%@? musi być część kobiet, że facet wymieniłby je na manekina, byle by tylko był realny w dotyku.

Ja nie wiem jak bym się poczuł, gdyby ktoś
@Kvazar: bo kobieta powinna każdemu dawać. A potem nazywacie taką dziwką. Dobrze ze kobiety są wybredne. A nawet jak kobieta po prostu wybierze innego to jest dla was dziwką. Tak swiat jest skonstruowany ze trzeba cos wiecej dać od siebie dla kobiety niż bycie nieudacznikiem. Dla mnie byłoby super gdyby były takie lalki dostępne, kobiety wtedy miały by lepsze perspektywy w wchodzeniu w zwiazki a takze zawodowo. Bo wiadomo ze facet
@chwila: Ale dlaczego tak agresywnie? Ja jestem zdania, że przegrywy powinny mieć sponsorowane takie lalki od rządu, by dalej swoich słabych genów nie posyłać bo i tak mamy już generację #!$%@? i życiowych nieudaczników, gdzie każde z nich ma depresję i zaburzenia. Niech takie typy ruchają sobie androidy, oni szczęśliwi, my w przyszłości też, bo mniej zjebów na świat wychodzi, czego chcieć więcej?

Tak swiat jest skonstruowany ze trzeba cos wiecej