Wpis z mikrobloga

Widzę tu posty od mężczyzn, którzy pracują nad sobą i nic z tego nie mają. Ja też dużo nad sobą pracowałem, ale pod względem intelektualnym. Mnóstwo książek przeczytałem i cieszę, że to zrobiłem, bo jestem lepszym człowiekiem, ale jeśli myślisz, że poprawi to relację z kobietami to sie srogo rozczarujesz. Kobiet nie interesuje co masz w głowie, czy jesteś dobrym człowiekiem itp. Zawsze gościu z ujemnym IQ jeśli jest przystojny będzie rozchwytywany przez laski, on sam kiwnąć palcem nie będzie musiał a dobry chłopak zawsze będzie odpadkiem i będzie się męczył całe życie. Za stary jestem, żeby się od to denerwować. Po prostu tak wygląda świat.

Nauczcie się żyć dla siebie, dbać tylko o swoje szczęście, rozwijajcie swoje zainteresowania i hobby. Szukając kobiety będziecie sobie tylko niszczyć życie. Traktujcie je z szacunkiem jaki należy się każdemu człowiekowi, ale nigdy nie bądźcie tamponami, nigdy nie wspierajcie kobiety, nie bądźcie ich przyjaciółmi. Wyjątek stanowi rodzina.
#blackpill #mgtow #przegryw
  • 48
Mnóstwo książek przeczytałem i cieszę, że to zrobiłem, bo jestem lepszym człowiekiem, ale jeśli myślisz, że poprawi to relację z kobietami to sie srogo rozczarujesz.


@LostHoldenCaulfield: moim zdaniem może poprawić jak np. zostaniesz jakimś wykładowcą na uniwerku
@LostHoldenCaulfield: Z twojej wypowiedzi wynika, że czytałeś nie te książki co trzeba.

Kobiet nie interesuje co masz w głowie

Fajna ta generalizacja.

Mnóstwo książek przeczytałem (...) jestem lepszym człowiekiem

Lepszym w sensie?

Nauczcie się żyć dla siebie, dbać tylko o swoje szczęście

Brzmi jak credo egoisty, na tym polega to "bycie lepszym człowiekiem" ?
@LostHoldenCaulfield: dziwne, bo ja na przykład uważam, że praktyczne 100% co się w życiu naruchałem to naruchałem się z racji tego, że mam ciekawy charakter i jestem inteligentny, bo na samą mordę to nie mam zbyt dużych szans na cokolwiek i nadrabiam resztą (z resztą całkiem skutecznie).
Traktujcie je z szacunkiem jaki należy się każdemu człowiekowi, ale nigdy nie bądźcie tamponami, nigdy nie wspierajcie kobiety, nie bądźcie ich przyjaciółmi.


@LostHoldenCaulfield: Traktujcie je z szacunkiem jaki należy się każdemu człowiekowi, ale nigdy nie bądźcie tamponami, nigdy nie wspierajcie kobiety, nie bądźcie ich przyjaciółmi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@End0: 1. Dziwne masz myślenie jak książki, napisane kilkadziesiąt lat temu przewidziały to co dzisiaj się dzieje są złe.

2.To znajdz mi taką, która by miała obsesję na punkcie charakteru mężczyzny. Nie ma takich kobiet. Jedyne na czym moga mieć obsejsę to wygląd. Innych przypadków nauka nie potwierdza.

3. W najróżniejszym sensie, od postępowania moralnego do nie pozwalania na wyzysk swojej osoby.

4. Ja prdl. Szkoda gadać.

@Greensy Nie przyjdą, bo