Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło w Familiadzie XDDDDDD Było pytanie: 'Największy zespół muzyczny wszechczasów'. No i zaczęło się dobrze, gościu wymienił The Beatles, pierwsze miejsce, spoko. Ale co dalej się #!$%@?ło to ja nawet nie XDD Ziomeczek młody powiedział Ira XD ale dalej było już tylko lepiej, kobita powiedziała 'Kombi' XD Popłakałem się ze śmiechu, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #familiada #muzyka
  • 49
@Pepe_Roni: Jeśli uważasz, że Nirvana tam bardziej pasuje niż Led Zeppelin, to masz raczej bardzo marne pojęcie na temat muzyki. Są dziesiątki zespołów które bardziej by zasługiwały na to miejsce, ba, nawet Foo Fighters Grohla to projekt lepszy niż przereklamowana Nirvana, która jedzie jakimś cudem już ponad 20 lat na legendzie ćpuna, któremu wyszedł jeden album(a sam Cobain wyróżniał się jedynie charyzmą, bo pod względem umiejętności taki Grohl na perkusji, i
@realbs: Ironizowalem ale fajnie, że wysililes sie, pomyslales i przelales troche myśli, ktore pokazuja na przykladzie Twojego wychwalania Foo Fighters, że też nie masz najlepszego gustu
@Pepe_Roni: Nie wychwalam Foo Fighters. Jak dla mnie to bardzo fajny grunge'owy zespół, po prostu bliżej mu do ścisłego topu niż Nirvanie która w dużej mierze popularna jest przez Cobaina i jego życie, a nie przez samą ich muzykę.