Wpis z mikrobloga

Wieczór dobry mirasy( ),

Takie pytanie tu rzucę. Czy jesli mam konto na #ps4 główne z Plusem zagraniczne i konto poboczne Polskie, i teraz chcialbym kupic Plusa ale na właśnie polskie konto, to czy bede mógł usunąć konto główne (zagraniczne) i korzystać dalej z tego co mialem wcześniej na koncie zagranicznym z (plusem)? Czy jest jakas regula? Ogolnie nje wiem jak z tej sytuacji wybrnąć zeby było jak najlepiej.. Jakieś sugestie konkretnie? ;) pozdrawiam mirki( ͡ ͜ʖ ͡)

#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #konsole #ps4 #gry #pomocy #playstation # tez zapodam.
  • 7
  • 0
@Adams_GA No akurat tym bym sie nie przejmował. ;)
Tylko pytanie kieruje bardziej czy z tego tytułu nie bede miał jakichś problemów typu logowania do psn czy tym podobne..
Jakies jeszcze sugestie ktore powinienem widziec na temat kont? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@Adams_GA ja ogólnie mało wtajemniczony jestem w tego Plusa dlatego dopytuje.

Gry sa tylko 3szt. Wiec tym sie nie przejmuje.

Myślałam ze sa jakies inne problemy z tym związane iz usunę główne konto i bede musial cos zmieniać typu w ustawieniach, logowaniu, mailach itp itd dlatego sie dopytuje.

Naprawde kolego nie musisz mi odpisywac jesli mamy z tego #gownoburza rozpetac.
@CHI77OUT: kont możesz mieć pięćset, usuwając jedno masz po prostu drugie, na które się logujesz. A ja nie robię żadnej gównoburzy tylko się dopytuję o co Ci chodzi bo tak postawione pytanie jest bez sensu jeśli ktoś ma konsolę dłużej niż 2 dni
  • 0
@Segr3gator ok. W kazdym razie wydawalo mi się ze jesli usunę konto zagraniczne to automatycznie moje Polskie konto zostanie tym głównym i bede mógł śmiało wrzucić Plusa.
Poza tym i tak wrzucę na pl konto.

Takie z innej beczki..
"Smieszne" ale jakis czas temu myslalem ze jesli mam dwa konta i jedno z plusem to wydawałoby sie ze w większości to co pobiore na dysk jest w cudzysłowie "moje" skoro jedno konto