Wpis z mikrobloga

Uwaga! :D Mega rozdajo! Właśnie dzisiaj odebrałem nowo zakupioną konsolę Xbox One slim, tak więc stara konsola, Playstation 3, wraz z grami widocznymi na zdjęciu (do ps3, tylko) jest do zgarnięcia w rozdajo! Wystarczy dać symbolicznego plusika, a jutro o 21:00 wybiorę zwizięzce. A wszystko to przez mikro random! Tak więc, teraz jestem bojówka xbox ! A co, zielonki też biorą udział, chyba że oglądają magicala, to wtedy wybiorę inną osobę ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozdajo #cebuladeals #konsole
b.....l - Uwaga! :D Mega rozdajo! Właśnie dzisiaj odebrałem nowo zakupioną konsolę Xb...

źródło: comment_35NPECVgTpEgDxMvRtuT9WhviIyPUDDO.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@almet73: gdzieś mam dalej w reklamówce rozebrane do totalnej nagości PS2. Rodzice mi kupili na premierze, "przerobiona". Po jakimś czasie zaczął padać "laser" - gry się nie wczytywały, rozebrałem, przeczyściłem, działało.

Tak ten sprzęt naprawiałem za każdym razem, póki nie doszedłem do momentu na tyle głębokiego czyszczenia, w którym nie umiałem go już złożyć w całość. Leży w reklamówce, moje małe lego i czeka na lepsze czasy mojej emerytury :D
  • Odpowiedz
Miałem jechać do Londynu na jakieś spotkanie firmowe, niedawno dowiedziałem się że alkohol na bankiecie jest płatny. Napisałem maila do organizatora że w obawie o moje życie nie jestem w stanie przyjechać do Londynu... #polakicebulaki #truestory
P. S
W listopadzie lecę do Iranu, potem uderzam do Sanadaj (Kurdistan) pod granice Iracką.. Pytali się czy tam się nie boję.. Oczywiście że nie bo Kurdowie pędzą bimber..
#terroryzm
  • Odpowiedz
nie kumam dlaczego ludzie się pozbywają starych sprzętów. Ja tam kibluję i nawet dokupuję te starsze żeby mieć każdy egzemplarz. Jestem jebnięty??? :(


@almet73: Kiedyś będziesz miał sprzęt, który będzie dużo wart - jako kolekcjonerski. Dbaj, pucuj.
  • Odpowiedz
@beagl: zawsze chciałem mieć konsolę ale nigdy się nie złożyło. Teraz mieszkam na "swoim" i mógłbym wreszcie na niej pograć. Dodatkowo zawsze chciałem przejść heavy Rain
  • Odpowiedz