Wpis z mikrobloga

@emil46: szczerze to nei wiem, bo jezdze glownei na odcinach 0,5-4km, dwa razy w tygodniu wycieczka 40+ km zeby doladowac akumulator. zas w zime (stoi na podworku, na mazurach wiec czasami -20stopni) to po przejechaniu 1km, w srodku bylo czuc cieplo xD
  • Odpowiedz
@fesio: Autko nie do zajechania ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż brzęczyk od błędów potrafi czasem nieźle podnieść ciśnienie (,)
  • Odpowiedz
@fesio: Jest czym pocisnąć, tylko w mojej benzynie 1.6 (planuję LPG) robi się w baku wir, więc przy dynamicznej jeździe w moim Stilo w wersji kombi spalanie potrafi i do 12 litrów dojść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lyncz: fiatowskie 1.6 jest dosc paliwozerne. moja siena potrafila lyknac okolo 11 litrow. ale o tym jakim wspanialym samochodem jest fiat siena 1.6 to moglbym napisac ksiazke xD
  • Odpowiedz
@fesio: Wkurza mnie w nim tylko, że po każdym przelocie autostradą, muszę sprawdzić poziom oleju. Na początku się zapominałem i na zakrętach czujnik przypominał o ubytku xD
  • Odpowiedz
@fesio: Zalałem niedawno jakiś mega-super-hiper olej za prawie 200 cebulionów - i za kilka miesięcy zobaczę czy było warto dawać stówkę więcej. W teorii ma ograniczyć zużycie oleju i zmniejszyć spalanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz