Wpis z mikrobloga

@TwigTechnology: silnik nie do zajechania (1.9 multijet), silny i zrywny. z tym psuciem to trochę heheszki, bo dostałem go jak miał prawie 10 lat więc coś tam zawsze się popsuje, ale koszty nie są ogromne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fesio: Wszystko by było ok, gdyby nie te świrowanie czujników. Ja już kilka Stilo przerobiłem w benzynie i autko fajne, nieźle wyposażone ale do szału doprowadza elektryka. Kuźwa, żarówka się przepali i stop engine a brzęczyk tak napierdziela, że masz ochotę przyłożyć w drzewo.
@fesio: Zmiana żarówki jest tak samo przesrana jak w dieslu. Czasami już wymiękam, odpalam rano, zimno pieruńsko a ten mi piszczy że przegrzanie. W trasę jeżdżę z laptopem i kasuje błędy, które się pojawiają ale trzeba przyznać, że gdyby nie te pierdoły z elektryką to nigdy mnie autko nie zawiodło. Kostki już mam powywalane i pospinane kable, a ten i tak airbag failure. I tak co kilka dni.
@walter-pinkman: to az takich cyrkow nie mam, ale luzujace sie kable na klemach doprowadzaja mnie do wscieklizny xD zapomnisz sprawdzic, poluzuje sie i nie ma ladowania. chcech odpalic a tu #!$%@? xD

a tak pozatym to wspaniala hybryda wozidelka do miasta i malego potwora autostrad xDDDDDDD
@fesio: Trzeba przyznać, że za taką kasę nie kupiłbym samochodu co ma prawie 200 koni, 6 poduszkami, asr, klimatronikiem, automatem z łopatkami, kierownicą wielofunkcyjną i wiele innych. W sumie chyba tylko tempomatu nie mam tak to jak na taki wiek auta to rewelacja wyposażenie. Tak go nie lubię i mnie wkurza na co dzień, że różowemu też stilo kupiiśmy i mam teraz dwa razy więcej na głowie( ͡° ͜ʖ
@fesio: Jak kupiłem Abartha za niecałe 10k z Niemiec z zawieszeniem eibach, wydechem z nierdzewki i kupą dodatków i przeróbek a nie planowałem wcale Fiata. Ale jak zobaczyłem to brałem od razu, bo facet chyba nie wiedział co ma. W sumie może i dobrze, że mają taką złą opinie , bo można tanio kupić. Teraz dla różowego wzięliśmy 1.6 za 6k i też fajnie wyposażone.Tylko upierdliwe są te fochy na co
@walter-pinkman: to pan jest milioner xD u mnie z bajerow jest klima xDDDDDDDDDDD

ale ojciec kupil go w salonie za chyba 45k z dieslem. cebula niesamowita, ale przy odpowiedniej pielegnacji i regularnych naprawach to bardzo wierna fura. i przede wszystkim najwiekszym plusem jest wnetrze. pozostale samochody z tego okresu sa tak brzydkie w srodku ze strach kupowac xD
@emil46: niby wersja 3 drzwiowa wyglada bardziej dynamicznie, ale jak tak na nia popatrze to wyglada jakby miala rozplaszczone wodoglowie xDDDDDDDDD

nie chche januszowac, ale 5d ma bardziej spojna sylwetke jak na swoj segment i czasy
@emil46: kazdy lubi to co lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak na moj tryb zycia 5d jest praktyczniejsze, ale jestli 3d spelnia twoje potrzeby to brawa dla fiata. wczesniej mialem fiata siene (moj stary fanatyk fiata) i bylem w niej kosmicznie zakochany ( ͡° ͜ʖ ͡°)