Wpis z mikrobloga

@Rober_E_Lee:
Jeżeli chcesz kierownicę z Forcefeedbackiem to najtańszą opcją jest 7 stówek za Thrustmaster T150FFB (chociaż krążą mieszane opinie odnośnie trwałości ich kierownic).
DFGT byłoby idealnym wyborem ale przestali ją produkować chyba w zeszłym roku i Logitech nie kwapi się do wydania następcy - musisz szukać używki, ewentualnie szukać w trochę wyższej cenie używki G25/G29.
Kierownic "vibration feedback" z 180* obrotu nie polecam z wiadomych względów, ale jeżeli nie zależy ci
@DBR9: mam do wydania 400zł na to i chciałbym jakiś nowy produkt :/ widziałem thrustmastery na licencji ferrari i co sądzicie o tym? Wiesz, ja nigdy nie jeździłem na kierownicy nigdy wcześniej i nie wiem czy potrzebuje na start kierownicy za 700zl...
@Rober_E_Lee: szczerze polecam DFGT, mam ją już ponad 5 lat, co prawda nie używam jej zbyt często, ale działa jak należy. Jedyny problem jaki zauważyłem to nieodbijający do końca pedał hamulca, przy PC nie ma problemu, bo można zwiększyć martwą strefę, ale w GT na PS3 był z tym problem. To że została doceniona na rynku widać po samej cenie, 5-6 lat temu zapłaciłem za nią 400zł, teraz za używkę trzeba