Wpis z mikrobloga

spóźniam się z wypłatami dla nich o 4 dni i wielki raban


@goly8622: pewnie to slaby troll, ale jesli nie to: czy ty moze czekasz az pojawia sie laskawie w pracy od 4 dni? Pracownik pracuje a twoj #!$%@? obowiazek to mu zaplacic na czas. Nie ma nic bardziej zenujacego niz "prosic sie" o nalezna zaplate
@goly8622 Stary, nie rozumiem. Prowadzisz firmę od miesiąca i nie masz odłożone na pensje? Ale tak to jest gdy die #!$%@? kasę na głupoty i żyje od faktury do faktury.

ale to mój biznes więc to co innego, pracownicy nie mają takiego zaangażowania jak ja. Oni przychodza i odchodzą, a ja też mam wydatki związane z firmą i leasing.


zapłace, zawsze płacę, przed chwilą była jedna pracownica i pierdzieliła coś o PIPie...

#!$%@? ją z roboty.

@goly8622: Taa, #!$%@?. Oni żadnych wydatków nie mają, nie mają domów, rodzin, brzuchów do napełnienia. Ja w życiu bym nie miał pretensji do swoich pracowników,
@goly8622: dokładnie, kiedyś to się pracowało za darmo i się dziękowało pracodawcy że się ma co robić za dnia, a teraz to ci ludzie się tak rozpasali, że nie dość że chcą pieniędzy, to jeszcze w dodatku nie chcą pracować po 12 godzin dziennie tylko mieć czas na przykład dla rodziny, albo na swoje hobby. Oburzające ( ͡° ͜ʖ ͡°)