Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wojciech-ogien aleje jerozolimskie, mają dobre ryby ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to jem na oko, kiedyś to tu opisywałem przy okazji #pokazforme, ale Białek popsuł tagi i ciężko to znaleźć na telefonie. Nie mam diety, jem zdrowo ale i bardzo słodko.

@plaquo ()
@wojciech-ogien: dziś zjadłem na śniadanie 4 cienkie wafle gryczane z twarogiem i pomidorkiem popiłem białkiem, dwa kolejne takie same posiłki to ok 200-220g kurczaka z grilla, torebka 100g kaszy gryczanej i 250g brokuł. Po treningu omlet z 5 białek 2 żółtek. Teraz się spaliłem i zeżarłem jeszcze całą milkę oreo, a dziewczyna w kuchni szykuje mi wafelki z twarogiem i rzodkiewką ( ) Poważnie nie mam
@Pinkman co bierzesz? Bo nic o sterydach nie napisałeś, a wyglądasz jak po jakimś krótkim cyklu, bo nie #!$%@? do końca jak typowe świnie na mordowni.
@Ponc3k: 100mg aptecznego teścia co 4 dzień, ale to jest taka dawka, że tylko mnie bardziej zbiło i doszło 1-2kg, nie potrzeba mi więcej, biorę to głównie dla lepszego samopoczucia ( ͡ ͜ʖ ͡) swoje w życiu już też przyjąłem i wystarczy mi delikatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wrzucałem jakieś 3-4 lata temu na mirko moją formę z długiej przerwy od soku
@Ponc3k: no a #!$%@? co może brać? Na metanabol nie wygląda. Standardowo test prop i winstrol, a na wycinkę pewnie tren.
na necie masz milion przykładowych cykli. np tutaj

mocno polecam ćwiczyć. Panny jak widzą taką klatę to dostają małpiego rozumu.