Wpis z mikrobloga

Tak, zeby nie bylo, ze ten portal jest tylko opanowany przez oglupionych germanozercow :-)

Mieszkam we Wroclawiu, dobrze mi sie zyje i od zawsze popieram z moja rodzina prodemokratyczne, centrowe partie polityczne.

Tak tez jest tym razem. Czekam spokojnie na wybory, zeby zaglosowac na Pana Tuska.

Na spokojnie, bez spiny chcialbym przypomniec, ze Polska to nie tylko sciana wschodnia i male miasteczka opanowane przez konserwatywny prokatolicki elektorat.

Polska to takze duze miasta (Wroclaw, Poznan, Gdansk) zamieszkiwane przez ciezkopracujacych ludzi, ktorym "sie udalo", ktorzy nie dostaja piany na ustach na widok "inaczej" ubranych czy inaczej myslacych od siebie.

Absolutnie nie mam nic przeciwko Niemcom, czesto spotykam ich we Wroclawiu, gdzie sa kulturalni, sympatyczni i ciekawi Polski i Polakow.

Pisze to do ludzi, ktorzy mysla, ze ten kraj opanowala juz calkowicie histeria z "PiSowska wojenka polsko-niemiecka"

Ten temat nie istnieje. Ludzie normalnie zyja, Polacy i Niemcy na plaszczyznie zwyklych ludzi zyja w dobrosasiedzkich stosunkach. Nie dajmy sobie tego zniszczyc poprzez PiSowska nagonke - stricte polityczne manewry dla swoich zwolennikow.

Ciesze sie, ze moge mieszkac na Zachodzie Polski, jest tu zdecydowanie bardziej liberalna i sympatyczna atmosfera.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #polska #bekazpodludzi #bekazpisu #polityka
Zyd_Suss - Tak, zeby nie bylo, ze ten portal jest tylko opanowany przez oglupionych g...

źródło: comment_uIk9l8BZuGL2wWNoIs1Iy9wAp0q4Y9Ok.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
@sEB-q: Niestety, ale ZADNEJ "AFERY" nie bylo!

Przykro mi, bo zakladam, ze jestes dosc podniecony ta tematyka, ale nie ma absolutnie zadnej afery.

NIKT NIE ZOSTAL ARESZTOWANY, NIKT NIE ZOSTAL SKAZANY.
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss ty zaprzańcu i zdrajco narodu, jeździ sobie jak jakiś bogacz za granicę się gościć zamiast lokalnych przedsiębiorców patriotycznie wspierać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
I jeszcze taki maly mindfuck dla czarno-bialo myslacych skrajnych prawicowcow:

Mimo liberalnych pogladow, nie jestem zwolennikiem przyjmowania muzulmanow do Polski.
  • Odpowiedz
@sEB-q: Ile osób aresztowano lub ilu osobom postawiono zarzuty za te "afery" z tej twojej listy? Tak pytam z ciekawości, bo znam tą liczbę, ale myślę że ty jej może nie znasz ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@sEB-q: tak na szybko.. w tym tempie PIS przegoni PO

7. Upadające SKOKi
11. Elektrownia atomowa Jest tak jak było, tylko świnie się zmieniły
12. Publikacja wyroków TK
13. Nikt nikomu nic nie ukradł. Ale Morawiecki ukradnie 25%
17. Podniesienie VAT-u od 1 stycznia 2017
19. Kto pamięta „Kwota wolna 8000”?
30. Manifestacje cykliczne i tysiące barierek
32. Spuszczenie w sejmowym klozecie prawie miliona podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
34.
  • Odpowiedz
Dla mnie jakiekolwiek skrajne poglądy to raczysko. A to dlatego, że z osobą o skrajnych poglądach nie ma dyskusji. Dla kogoś takiego liczy się tylko akces, przyznanie racji, przytakniecie. Jesteś z nim albo przeciwko niemu, nie ma żadnych opcji pośrodku.

Jeszcze do niedawna pisowski beton był ograniczony do starych dewotek. W 2007 popularne powiedzonko zabierz babci dowód. Teraz przechodzi to na młodsze pokolenia, są reformy edukacji, cofamy się do modelu nauczania nacechowanego
  • Odpowiedz
@Mihau88: wprost przeciwnie, prezentujesz myślenie typowo zaściankowe. Niemcom zależy na silnej Polsce, bo tylko tak mogą konkurować z Azja i USA, cały region musi być mocny gospodarczo.
  • Odpowiedz
Ile osób aresztowano


@Kempes: No biorac pierwszy z brzegu Amber Gold to dwie najwazniejsze. To, ze jeszcze nikogo nie skazano, to wina tego ze swiat nie dziala jak serial 'Gliniarz i Prokurator', gdzie zawsze winny zostanie skazany.
  • Odpowiedz
@sEB-q: Zawszę kisnę, kiedy widzę, że kolejny wrzucający "listę hańby PO" (czy jak to się nie nazywa w oryginale) nawet nie zreflektuje się przy punkcie 28, czyli:

28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO

I po prostu, choćby żeby oszczędzić sobie wstydu, tego podpunktu nie usunie. Serio, niektóre pozycje na liście też są mniej lub bardziej rozdmuchane, ale przynajmniej brzmią groźnie. A tu wyskakuje takie "GMO WPROWADZONE HAŃBA PO" i weź
  • Odpowiedz
Na ponad 40 niby afer podałes jedną i ma się ona nijak do samych rządów PO-PSL.


@Kempes: Juz zaczynasz wymyslac a ja podalem pierwszy z brzegu przyklad na to, ze klamiesz.

Pasujesz na wyborce PO. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Kłamię powiadasz... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Komisja Nadzoru Finansowego informowała prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta o tym, że Amber Gold może być piramidą finansową nastawioną na oszukiwanie klientów: „Istnieje poważne ryzyko pokrzywdzenia wielu osób poprzez utratę znacznych środków finansowych, łącznie sięgających nawet setek mln zł”.
To ważne pismo adresowane do Andrzeja Seremeta nigdy nie trafiło na jego biurko. Utknęło za to na biurkach dwóch prokuratorów (którzy
  • Odpowiedz
@Kempes: Ale o czym ty #!$%@? piszesz. xD Wklejasz jakis randomowy wycinek artykulu? Napisales, ze nie bylo w tych aferach zadnych aresztowan.

Od sierpnia 2012 roku Marcin Plichta przebywa w areszcie


Czy moze chcesz jeszcze probowac zaprzeczyc, ze Plichta nie kontaktowal sie w sprawach dotyczacych Amber Gold z synem D.Tuska?
Klamiesz i #!$%@?. Wygralem i zabieram twoje zloto.

Ty za to pasujesz na typowego pelikana "dobrej zmiany", który łyka gówno polityczne
  • Odpowiedz
Kogoś powiązanego z rządami PO-PSL


@Kempes: POKAZ MI #!$%@? GDZIE TO NAPISALES? Czy to dalsza czesc wymowek?

Tak, w sprawach związnych z Amber Gold się nie kontaktował. Syn Tuska prowadził pracę dla całkiem innej spółki, której nazwa brzmiała OLT EXPRESS


@Kempes: A co, mial prowadzic prace dla Amber Gold? xD

Klamstwa, klamstwa, zaciemnianie. Typowy PO-PiSior. Dyskusja z wami, to jak dyskusja z jarmarcznym sztukmistrzem na wsi. Widzisz wszystkie jego #!$%@?
  • Odpowiedz
@Hatespinner:

POKAZ MI #!$%@? GDZIE TO NAPISALES?


Przecież to jednoznacznie wynika z listy ponad 40 afer, która została tutaj przedstawiona. Zarzut dotyczy afer za czasów RZĄDÓW PO-PSL, a więc jak politycy tej koalicji te afery kryli, wywołali albo na nich nawet zarobili. Czy może nadal nie rozumiesz powiązania dziecko drogie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A co, mial prowadzic prace dla Amber Gold? xD


Sugerowałeś "Czy moze
  • Odpowiedz
Zarzut dotyczy afer za czasów RZĄDÓW PO-PSL


@Kempes: Rozumiesz juz klamstwo jakie napisales czy mam ci dalej wyjasniac?

Syn Tuska pracował dla OLT EXPRESS i nie miał nic wspólnego ze spółką AmberGold


@Kempes: I TU CIE MAM BOBIE. xD OLT EXPRESS bylo czescia spolki Amber Gold. Dziekuje, pozdrawiam.

Michal Tusk moze byc wolny od wszelkich zarzutow, ale jakby nie mieli zadnych powiazan, to jeden nie inwestowal by w przedsiewziecie drugiego.
  • Odpowiedz