Wpis z mikrobloga

@JamesMoriarty: chciałaby, aby był taki jak on... czyli chciałaby, aby ktoś tak traktował ją jak on, szanował, rozmawiał, chodził na zakupy, do restauracji

ale jednocześnie chciałaby, aby nie był tak brzydki jak on i tak biedny jak on...

przecież to oczywiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Arachnofob: no raczej nie sądze. W takie relacje ładują się takie ciepłe kluchy, co to o 3 w nocy odbiorą telefon i wysłuchają smutów o Sebie z jakiejś dyskoteki, jak psiapsiółka psiapsiółkę i nawet podjadą ją z tej dyski zabrać.
No sorry, ale uroda to najwyżej ćwiartka wymagań.
  • Odpowiedz
e. W takie relacje ładują się takie ciepłe kluchy, co to o 3 w nocy odbiorą telefon i wysłuchają smutów o Sebie z jakiejś dyskoteki, jak psiapsiółka psiapsiółkę i nawet podjadą ją z tej dyski zabrać.


@Fafnucek: boze jakie to jest s---------e a czytam to juz nasty raz

Nie ma k---a NIC zlego w byciu dobrym kumplem. Nie ma złego w słuchaniu i doradzaniu, nie ma NIC ZŁEGO W BYCIU
  • Odpowiedz
@Naxster: ale ja piszę o właśnie takiej zwalonej relacji pt. będe miłym ciapą, to ją zawojuję. W drugą stronę to też p------e, tyle, że sobie można więcej poruchać, jak się trafi na jakąś Karynę.
  • Odpowiedz
No sorry, ale uroda to najwyżej ćwiartka wymagań.


@Fafnucek: generalnie uroda ma znaczenie głównie na samym początku, żeby w ogóle się poznać czy zgodzić wyjść. Później, szczególnie męska uroda dla kobiet, nie ma prawie znaczenia.
  • Odpowiedz
No sorry, ale uroda to najwyżej ćwiartka wymagań.


@Fafnucek: nie zgadzam się uroda robi robotę - jestem przystojny ale głupi jak but, mam specyficzne poczucie humoru a i tak panienki tylko czyhają na chwilę mojej nieuwagi by tylko wskoczyć mi do łóżka.

aha no i nieźle zarabiam, to też pewnie ma znaczenie, nie wiem nie znam się.
  • Odpowiedz
Nie ma k---a NIC zlego w byciu dobrym kumplem. Nie ma złego w słuchaniu i doradzaniu, nie ma NIC ZŁEGO W BYCIU PRZYZWOITYM CZŁOWIEKIEM

Z-----e i złe jest liczenie że mozna kupić kobiete takimi akcjami. Że "zakocha sie jak dostatecznie wiele razy jej pomoge". I granie zimnego c---a-maczo jest tak samo z------m poglądem.


@Naxster: Z-----e to są laski, które to wykorzystują
  • Odpowiedz
ale jednocześnie chciałaby, aby nie był tak brzydki jak on i tak biedny jak on


@Arachnofob: Jakie to wygodne zwalać winę akurat na te rzeczy, na które ma się najmniejszy wpływ. No ale wiadomo - przecież nikt nie założy, że jest po prostu nudny, cipowaty i że nie potrafi wzbudzić w kobiecie najmniejszych emocji. Ale spoko, jest pewnie wiele kobiet marzących o facetach z w--------i pod samo niebo kompleksami.

Człowiek
  • Odpowiedz