Wpis z mikrobloga

Kiedy zamachy robią muzułmanie to na wyborczej i po lewej kwiczą hurr durr religia tu nie ma nic do rzeczy, po co pisacz takie informacje to rasizm hurr durr!
Jednak gdy zrobi cos podobnego, nawet w mniejszej skali wyznawca religii której nie lubią, mamy coś takiego.
#neuropa czy w tym przypadku można pisać jakiego wyznania był osobnik?

#hipokryzja #zamach #4konserwy #wyborcza
Pobierz sandal - Kiedy zamachy robią muzułmanie to na wyborczej i po lewej kwiczą hurr durr r...
źródło: comment_w7UVDTFaSCWkr5oZS6dD2CQH5OwzIKpg.jpg
  • 21
@Xianist: widze że potrafcie tylko za ciocią merkel i makaronem powtarzać coś na poziomie czesia i petru, więc wnioski nasuwają się same. Srania do własnego gniazda nie wynisłem z domu w przeciwieństwie do ciebie. jaką trzeba być szm**ą żeby w jakiejkolwiek sprawie skundlić się przed niemcami przeciw własnemu krajowi.
@Xianist: zacięły się trybiki?? mam dowód od 18 roku życia wiec twój argument jest invalid. Srania do własnego gniazda i donoszenia na Polskę da się sprowadzić do mojego poziomu co byś nie robił i jak nie zaklinał rzeczywistości.
@Xianist: typowa lewacka ideologia , mam ci dowód na coś co jest sto razy udowodnione, dziesiątki wystąpień kapusiów w parlamencie europejskim, setki nagrań z wywiadami a ten dowodów chce. Na to ze ziemia jest okrągła też mam panu lewakowi dowód przedstawić?
@Xianist: źle ująlem o co mi chodzi, linki które podałeś odnoszą się już do hardkorowych akcji, to co ja pokazałem tyczy się spalenia samochodu (bez smiertelnych ofiar) i w artykule dalej jechanie po tym że zrobili to w imię obrazy uczuć religijnych, gdzie w islamie jest to na porządku dziennym, ale wyborcza musi wyszukiwać niecodziennych ekscesów.
@sEB-q: To co piszesz nie ma absolutnie sensu, ani nie jest zabawne. #!$%@? takie kocopoły, że tutaj nawet nie ma się do czego odnieść. Jakie kapowanie na Polskę? Jaki Berlin? Nie wiem, czy masz jakąś zaawansowaną fobię, czy po prostu niewystarczająco IQ żeby odnieść się do tego, co ludzie piszą, a nie #!$%@?ć o teoriach spiskowych.