Wpis z mikrobloga

Virtuti Cebulari pierwszego stopnia

Dziś oficjalnie odebrane, ale na liczniku już pod 19l

Gdyby ktoś z cebuli pytał o jakiej promocji chciałem poinformować to:
- darmowa czekolada
- bywają gratisy
- a po otrzymaniu takiej legitymacji w sporej liczbie miast - darmowa komunikacja. I to jest największa cebula, paaanie ile to można zaoszczędzić. W moim przypadku będzie to od 3 do nawet 6zł rocznie - już nie wiem co z tymi pieniędzmi zrobię ¯\_(ツ)_/¯

Mirki, pijcie ze mną kompot :)

#barylkakrwi #krwiodawstwo #cebuladeals #chwalesie #czujedobrzeczlowiek
Pobierz zybyzy - Virtuti Cebulari pierwszego stopnia

Dziś oficjalnie odebrane, ale na licz...
źródło: comment_1PaFOAv1mSSwZ8Zh0cM8i0P457Qe2tU4.jpg
  • 23
@Kvazar: W poznaniu trzeba wyrobić bilet specjalny (12zł za 366 dni).
Szczegóły w spojlerze:


Do korzystania z tego biletu mają prawo osoby, które posiadają: ważną legitymację, stwierdzającą nadanie tytułu Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi wydaną przez Polski Czerwony Krzyż wraz z legitymacją Honorowego Dawcy Krwi. Ten ostatni dokument może zostać wydany przez Polski Czerwony Krzyż, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa lub Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa MSW. Bilet
@b0Ls ustawa ci gwarantuje dostep do opieki poza koljnoscia czy jakosc tak, akurat ja nie korzystam ale jakbym mial sie leczyc w NFZ to bym pewnie skorzystal.

Tak samo w aptekach jak masz w huk dluga kolejke to z legitka powinni cie ibsluzyc poza kilejnoscia
@leszek_SK niezle, czyli gdzieś 6L można oddać w roku. Pamiętam dzwonili do mnie kiedyś, że i osocze mogę oddawać za hajs, chyba za 200zl. Osocze liczą tak samo jak krew czy inaczej?