Wpis z mikrobloga

Może ktoś jest w stanie udzielić mi sensownej odpowiedzi jak to jest z wymianą manualnej skrzyni biegów na automatyczną? Jest to w ogóle możliwe? Jakie są koszta tego i level skomplikowania?
(Jeżeli chcesz odpowiedzieć tylko, że nie opłaca się to sobie daruj, bo takie płytkie odpowiedzi to se mogę wygoglować)
#motoryzacja #samochody #kiciochpyta
  • 8
@Sheta przemęcz się i wyczuj sprzęgło i będzie dobrze :) bo domyślam się że jesteś świeżym kierowcą i masz z tym problem. Jeśli się mylę to nie bij i przepraszam. Który rok produkcji? Były w ogóle te modele z automatem?
@jestem_legenda: rok produkcji 2011. Hehe mylisz się, to nie o mnie chodzi, ale o mamę, która po wypadku i złamanej nodze nie sądzi, że będzie mogła już na manualu jeździć. A samochód w zasadzie można uznać, ze prawie nie używany, to szkoda sprzedawać. Z tego co googlam, to tak były automaty
@Sheta: koszt skrzyni używanej + sterownik silnika + sterownik skrzyni + zegary + wybierak/selektor + robocizna. Jeżeli się zamknie w 15kzł to będzie ok (skrzynia musi pochodzić o takiej samej wersji silnikowej). Łatwiej byłoby zakupić angola i przełożyć z niego bebechy