Wpis z mikrobloga

Im więcej czytam tym mniej wiem...

Pistolet 9mm - uniwersalny, do 3000zł max.

Trochę strzelania w papier, trochę jakieś poperki itd.
W zasadzie raczej skłaniam się ku G17 3gen - kupię go do 2400zł, masa akcesoriów w każdym sklepie, w zasadzie pistolet legenda.

Kolejny na liście to XDM 5.25.

CZ Shadow - cenowo wyjdzie tyle co Glock i naboje na dobrych kilka treningów :D

Ale teraz już sam nie wiem. Każdy chwali to co ma.
#bron, #strzelectwo,
  • 12
@Revolut: jako pierwszy pistolet kup sobie coś, co Ci się podoba wizualnie i z którego W MIARĘ przyjemnie Ci się strzela. A jak Ci się śpieszy to jeszcze coś, co jest dostępne od ręki (to nie takie oczywiste, o tym niżej).

Nie ma czegoś takiego jak pistolet uniwersalny, a rozglądasz się w broni bojowej, a nie tarczowej. Czyli 90 punktów / 100 RACZEJ nie będziesz z tego strzelać. Za jakiś czas
@Revolut: też tak miałem, im więcej czytałem tym mniej wiedziałem. W końcu kupiłem XDM 4.5 i jestem bardzo zadowolony - w tarcze trafia, w kaburze w spodniach zbyt nie przeszkadza, a i też majątku nie kosztował.
@Revolut tylko że jak kupujesz Glocka to na spuście będziesz miał 2 kg ją od razu do niego bym kupił lżejszą sprężynę. No chyba że ta waga Ci odpowiada to polecam glocka 17 gen 4(z takiego strzelałem) i jeszcze strzelałem z cz-p09 bardzo przyjemny spust i duże skrzydełko opuszczania zamka. To są moje propozycję ( ),
@Revolut raczej nie bierz w ciemno jeżeli nie wystrzeliłeś z czegoś minimum pół paczki ammo. Ja bym brał jakiegoś kurkowca od CZ ale to subiektywna opinia. Ew. HK SFP9 - powinien zmieścić się w budżecie.