Wpis z mikrobloga

Doradźcie!

Wiem, która to ostatnia była mojego faceta. Nadal ma ją w znajomych.
Uwaga ! Na insta nie lubi żadnego jej zdjęcia z 2016 roku. Ostatnio dodała w lipcu nowe i oczywiście co? Polubił to zdjęcie!!!1 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Uwaga uwaga ! Dzień przed tym jak się widzieliśmy!!!!1 Tu jednego dnia lajkuje zdjęcia byłej, z którą podobno nie ma kontaktu i która podobno bardzo go zraniła, a drugiego dnia jak gdyby nigdy nic udaje kochającego chłopaka (,)
Szlag mnie jasny zaraz trafi #&$&*#*#*&
Może to dlatego nie chce zmieniać statusu na fb, bo ona to zobaczy. A może chce nadal do niej wrócić i ja jestem tylko taką zapchaj dziurą? ()
Ze mną nie jest taki szczęsliwy jak był z nią tak()
Co myślicie?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #problemypierwszegoswiata #pytanie
  • 39
  • Odpowiedz
Co myślicie?


@mariegold: myślę, że jesteś emocjonalnym gimbusem i jak masz mu robić jazdy o każdego danego lajka albo inne gówno, to lepiej zostaw go w spokoju i dorośnij.
  • Odpowiedz
@mariegold:
Jeśli Ci zależy na nim, to musisz z nim poważnie porozmawiać.
Wytłumacz mu, że takie zachowanie wobec niej zupełnie nie ma sensu. Żadne lajki, żadne subtelne komentowania jego ex do niczego nie prowadzą.
Jednym rozsądnym i przede wszystkim męskim wyjściem z jego sytuacji jest po pierwsze:
- odlajkować wszystkie jej zdjęcia i usunąć wszystkie słodkie komentarze,
- wyrzucić wszystkie wspólne zdjęcia
- wywalić ją ze znajomych (ale bez blokowania -
  • Odpowiedz
@mariegold: A tak serio to wyluzuj, widać, że stawiasz jego ponad siebie. Jeśli nie spełnia Twoich kryteriów co do zachowania to podnieś poprzeczkę, no chyba, że jesteś taki damski piesek Leszek to z tym już nic nie zrobisz, będzie robił z Tobą co będzie chciał.
  • Odpowiedz