Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło u mnie w #pracbaza to ja nawet nie. Przyszedł nowy koleś (2 dzień pracy - pierwszy raz go widzę na oczy), miałam go doszkolić. Trochę gościu nie ogarniał, no ale dobra. Mówię mu co ma robić i poszłam zająć się innymi sprawami, wracam zobaczyć jak mu idzie, a ten robi zupełnie co innego. Pytam dlaczego nie robi tego co mu kazałam, a ten mi odpowiada, że jestem młodsza i nie będzie się mnie słuchał... ( _), drugiej koleżance która też kazała mu coś zrobić powiedział, że ma jeszcze mleko pod nosem i też ma w dupie to co mówiła. Trzecia kumpela go #!$%@?ła ale też nie zrobił sobie z tego wiele bo też jest młodsza. Dodam, że dwa lata różnicy między nami... Zobaczymy co kierownik z tym zrobi.
##!$%@? ##!$%@?
  • 120
  • Odpowiedz
@Honegumi: Ale w sumie trochę słabo że wami tak nowy miota jak przecież jesteście tam dłużej i powinnyście być pewne swoich kompetencji. Od razu do kierownika po jednej akcji i by mu się odechciało.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Już zostało zgłoszone do kierownika, zobaczymy co z tym zrobi.
@Shiv: Wyższość? Nie uważam bym się wywyższała. Typ nic prawie nie ogarniał, miałam mu pokazać co i jak a on to olał.
Ogólnie w pracy wszyscy tworzymy zgraną paczkę, i niebiescy i różowe. Wcześniej nie było takiego problemu jak z tym gościem...
  • Odpowiedz
@Honegumi: Beka z typa. Przypomnij mu jak wygląda hierarchia w miejscu pracy. Nie jest na spotkaniu rodzinnym, tylko w firmie. Zasada starszeństwa nie obowiązuje. CO ZA DEBIL XD. Ja bym #!$%@?ł takiego gbura, jakbym był szefem.
  • Odpowiedz
@Honegumi My też takiego mieliśmy, co prawda ale pracował z 3 dni bo szybko okazało się że dopiero co wyszedł z paki. Przyszła ważna klientka pogadać z szefem a on do niej "Uuuuu mloda, Ty to się dzisiaj #!$%@?łaś, nie widziałem Cię tu wczesniej" xD
  • Odpowiedz