Wpis z mikrobloga

@flakizolejem: Hej Łobuzy. POMOCY! Na cito :/

Na przełomie roku 2017 i 2018 wydaję książkę, już parę słow o niej tutaj pisałam (https://www.wykop.pl/wpis/24952907/czesc-wykopcy-cos-wam-tu-zostawie-w-zwiazku-z-tym-/) więc nie jest to aż takie novum.

Potrzebuję świeżego spojrzenia osób "niezrzeszonych" i pomocy w wyborze okładki.
1 vs 2?
A może obie o kant d*** rozbić?

Help!

/jak ktoś-coś-wiecej, www.facebook.pl/mojmazdrwal

#ksiazki #crowdfunding #pomocy #pytanie #drwalezawszespoko #niewiemjaktootagowac
flakizolejem - @flakizolejem: Hej Łobuzy. POMOCY! Na cito :/

Na przełomie roku 201...

źródło: comment_SDcODJ6H1UgwKUikffK4eDsV1FGpeVyL.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@measure: Dzięki, widzę, ze to juz głos wiekszości :) Bezapelacyjny :)

A ksiazka bedzie na pewno w sam raz na "zmęczony wieczór". Postawnowiłam, że w czasach "zbyt poważnych ludzi" czas na coś lekkiego i z przymrużeniem oka, coś pozytywnego. I nie będącego poradnikiem ;)
  • Odpowiedz
@measure: Ojej, to ja Ci chyba zazdroszczę tych naukowych ksiazek na co dzień ;)

Nie, to projekt grafika "z zewnątrz". Moja pierwotna, ogólnie ujęta wizja to ta z tła na facebooku ksiazki. Na ten moment jest ona "trzecią opcją" :) Chyba, że jakoś ją dopracuję. Ale wątpię.
  • Odpowiedz
@flakizolejem: Ta pierwsza tutaj jest świetna, mocna, rzuca się w oczy. Księgarnia - to chaos. Dlatego nie tylko jedynka ze względów wizualnych, ale i marketingowych - trzeba w tym księgarnianym chaosie przyciągnąć wzrok. I to robi ta pierwsza :)
  • Odpowiedz