Wpis z mikrobloga

Ta dam, ruszają z budową ścieżki z Szyndzielni na Kozią! Podobno będą próbować wyrobić się przed zimą. Może kolejna jazda tam, to nie będzie wymiana trzech dętek :D Do tego Twister ma być poprawiany z powodu rozjeżdżenia.
Ależ będzie przepięknie!

#enduro #endurotrails #downhill #rower #bielskobiala #mtb
Pobierz kasiknocheinmal - Ta dam, ruszają z budową ścieżki z Szyndzielni na Kozią! Podobno bę...
źródło: comment_ix8JNErzCLZ9xsGQNxezBs0rr82lcFrE.jpg
  • 9
@Kaczorra: a jeździsz tak normalnie albo chociaż tam na łatwiejszych, czy ot, tak z ulicy? :D Ja ostatnio z Szyndzielni na Kozią jechałam z bratem jakimś starym żółtym narciarskim szlakiem i w tym samym miejscu za każdym razem dętka była do wymiany. Trzeba było wolniej jechać.
@maslon: tego nie wiem, zobaczyłam info, to się ucieszyłam i postanowiłam podzielić. Skąd kasę mają, to pojęcia nie mam. Ważne, że mają ;)
@kasiknocheinmal: jeszcze na żadnej tam się nie odważyłem, a na Dębowiec jeżdżę sobie rekreacyjnie i raz mi wpadł do głowy taki głupi pomysł, żeby zjechać pod wyciągiem ;). Wiem, że są tam też takie proste trasy, jak dla dzieci, i taką może kiedyś spróbuję, a potem zobaczymy co dalej ;).