Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@St_47 próbowałam dyplomatycznie wybrnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°) czytam głównie książki z uniwersum metro i całą post apo serię z fabryki słów. Dobrze mi to wchodzi, nie trzeba dużego skupienia, a to plus, bo coś ostatnio problemy z koncentracją mam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MrMixu ta pierwsza to Grzędowicza? Chyba kiedyś ją miałam w łapach w księgarni, ale ostatecznie zrezygnowałam. Może to był błąd. Dzięki za polecenie :)
  • Odpowiedz
@Zmorka: tak, Grzedowicza. Szczerze mówiąc facet trzyma bardzo wysoki poziom pisania. Dosłownie nie mogłem się oderwać od książki i przez cały dzień nie mogłem się doczekać jak losy pewnych osób się złącza jak byli coraz bliżej siebie. Naprawdę jesr to świetna opowieść. A co do cyklu dziedzictwo nie wiem czy ogladalas kiedyś taki film jak Eragon. Świetna książka rozkładająca film na łopatki a następne książki tez trzymają wysoki poziom. Bardzo
  • Odpowiedz
@Zmorka: jak zabierzesz się za książkę nie oglądaj filmu. Dopiero jak przeczytasz książkę eragon to obejrzyj film to zobaczysz jaka ogromna różnica ʕʔ
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zmorka nie czytałam jeszcze Futu.re. Z metro 33 i 35 spoko, 34 mi nie podeszła. Dalej z dobrych to "Piter" Wroczka, trylogia Diakowa, Avoledo "Korzenie Niebios" chociaż całkiem odróżnia się od reszty uniwersum, "Mrówańcza" też ok, te polskie Pawła Majki mi nie pasują do końca, brakuje tego brudnego rosyjskiego klimatu.
  • Odpowiedz