Wpis z mikrobloga

No cóż... opis trasy gotowy, jutro o 4:30 pobudka, godzinę później wyjazd - lecimy od razu do Pieniężnicy, tam się wyładowujemy, czeka nas odprawa i idziemy ogniem!

Słowo o odcinkach - odcinek na lotnisku bardzo kręty, bardzo skomplikowany, ogromna ilość szykan, zakrętów, slalomów... Jest co opisywać, w naszym zeszycie zajęło to 6 stron :D I ten odcinek jedziemy pełną parą, tam jak coś pójdzie nie tak to raczej nic sobie nie zrobimy, natomiast drugi odcinek...

Bez klatki killer. Na oko prędkości takie "dobre" dla naszego auta to 120-130 - po nierownym asfalcie, w lesie, zbyt duże ryzyko. Tu pojedziemy szybko, ale nieco zachowawczo - lepiej rajd ukończyć niż nie :D W każdym razie - jeszcze raz zapraszam do obserwowania snapchata rallyholic, tam pojawia się najwięcej fotek, filmików, wszystkiego. Po rajdzie wstawię podsumowanie całej imprezy, ale może mi to zająć trochę czasu, bo mam trochę jeszcze na głowie ;)

To #dobranoc mireczki, trzymajcie się - widzimy się jutro na tagu/snapie/trasie! :D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

Wejdź na #snapchat rallyholic

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
Pobierz Gumi5 - No cóż... opis trasy gotowy, jutro o 4:30 pobudka, godzinę później wyjazd - l...
źródło: comment_CJPBQ7oXAeWNPxmvyIw1B0An1fCTajlu.jpg