Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam
Dzisiaj właśnie oblałem 14 raz egzamin praktyczny na prawo jazdy kat. B w Szczecinku ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie to stałem na placu przez 3 godziny i tylko 2 osoby na 20 zdały...także Szczecinka (ZORD) nie polecam i odradzam wszystkim. Praktycznie nikt nie zdaje.
Moje miasto to Gdańsk nie zdane tutaj 12 razy, byłem w Łomży - również oblane, Szczecinek - oblane. Egzaminy praktycznie zdaję praktycznie już półtora roku i nie wiem co robić (,)
5000zł poszło od tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#prawojazdy #samochody #gorzkiezale #szczecinek #zord #word #pord #lomza #gdansk #trojmiasto #corobic

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 29
Z miast o najwyższej zdawalnosci została Ci jeszcze Ostrołęka(jazdy zdaje ok 50%). Na przeciwnym biegunie jest Gdynia(ok 22%) ;)
tak apropos, pamiętam właśnie zdawania tego egzaminu, też miałem kilka prób, połowa ludzi oblewała już na placu, potem jeszcze miasto, tak, że zdawało 1-2 osoby na dziesięć, dnia kiedy ja w końcu zdałem, w całym Wordzie na egzamin B zdały tylko dwie osoby (albo i jedna nie pamiętam bo to było już dawno)
i teraz zastanawia mnie - kogo nie spytam to mówi, że zdał za pierwszym, albo obraca się wśród ludzi
@AnonimoweMirkoWyznania kilka dobrych rad, po pierwsze niezałamuj się, po drugie przeanalizuj co robisz źle, po trzecie znajdź sposób by wyeliminowac to co robisz źle, po czwarte na egzamin zapisz się rano (bywa ze to pomaga bo nikt niezdarzyl wkurzyc egzaminatora a on to tez czlowiek), po piąte miej #!$%@? bo wtedy niebedzie stresu i bedzie ci dane. Próbuj do skutku.
Moje rady są następujące:
1. Najlepsza godzina na egzamin praktyczny to godziny popołudniowego szczytu. Stojąc w korku trudniej oblać egzamin. Ja swój egzamin to ok.1/3 - 1/4 czasu spędziłem stojąc.
2. Miej ubranie z zamykanymi kieszeniami za zamek. Dzięki temu nie siedzisz na portfelu, jeśli zwyczajowo nosisz go w tylnej kieszeni spodni. No i dowód osobisty łatwiej schować.
3. Wygodne obuwie.
4. Miej coś do picia przed egzaminem. Ja sobie popijałem lekko