Wpis z mikrobloga

hej mireczki kupiłam nową pralkę CANDY CSTG362D włączyłam pierwsze pranie z małym wkładem i zdziwiło mnie że dość głośno działa. Pomyślałam, że może po prootu inny silnik, byłam przyzwyczajona do starej itd
Dzisiaj załadowałam dużo i włączyłam i ewidentnie słychać taki odgłos jakby tarcia o gumę. Czy to mały problem, czy trzeba reklamować ? co może być przyczyną ?
Załączam filim jak się wsłuchać to słychać ten odgłos tarcia

EDIT: Jeśli możecie to obejrzyjcie film i napiszcie czy wg was jest z tym odgłosem jakiś problem bo moja mama mówi że wg niej jest w porządku ale ona chyba boi się procedury reklamacji

#pralki #pralka #agd #majsterkowanie #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #dom #rtvagd #pranie
SJesienin - hej mireczki kupiłam nową pralkę CANDY CSTG362D włączyłam pierwsze pranie...
  • 8
@Kulek1981: @1Jurko: to nei blokady, wtedy pralka by tańczyła makarene, w pralkach ładowanych od góry czasem są styropiany od dołu, beko często daje duże naklejki informujące że to trzeba zdjąć, nie wiem jak w candy. ale przechyl ją i zobacz - powinno być zaraz przy przodzie pralki (tak jak stoisz przed nią)