Wpis z mikrobloga

@Djkudlaty: No masz rację, ale kolega pytał więc wskazałem miejsca budzące moje wątpliwości.
Jeszcze nie jestem przekonany czy te osłony na słupkach A powinny tak odstawać, pasuje porównać z innymi egzemplarzami.
EDIT: No i klapa bagażnika jest jakby trochę za wysoko, no chyba że niedomknięta...
@Broximon zamiast historią samochodu skupił bym się nad jego stanem mechanicznym. Czy silnik jest zdrowy, czy ruda nie wychodzi. To auto za 12k i to od handlarza. Kto ogląda te samochody to wie czego się spodziewać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mógł być zderzak wymianany przedni i stąd ten brak symetrii a raczej źle zamontowany zderzak. Obejrzeć podłużnice i mocowania nadkoli. Tutaj wyjdzie czy był prostowany po dzwonie czy
@veilofdisguise Na lusterku od kierowcy masz oryginalny pożółknięty kierunkowskaz a na prawym nie ma? Powinny być obydwa tym bardziej, że nie jest tak łatwo go zdemontować.

Szczeliną maski od strony grilla się nie przejmuj bo w S40II/V50 tam są dwie gumy które się wkręca/wykręca aby wyregulować poziom maski. Co innego reflektory - je się wyjmuje po wyjęciu śledzi pod maską i proponuję to zrobić i zobaczyć od środka jak to wygląda(nadkola bo
@Djkudlaty: Przecież od razu widać że szpary przy reflektorach i masce są nierówne.
@veilofdisguise Zobacz sobie inne auta wystawiane przed tego handlarza. Same ulepy. Same ulepy jak np. ta Vecra C za 8 tys (dziwne że drugą podobna sprzedaje za 16 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Dziwne też że 90% aut od nich ma przebiegi w przedziale 160-220 tys. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@veilofdisguise:

lift

lift był pod koniec 2007. to jest zwykły model 2 generacji

Wielofunkcyjna kierownica

nie jest wielofunkcyjna

Komputer pokładowy

Na lewej manetce powinien być przycisk READ. Albo go nie ma (bo komputer to opcja dodatkowa), albo jest wytarty.

środek czysty, nie przetarty

Pęknięta tapicerka fotela kierowcy (lewy bok siedziska i lewy bok oparcia), ale to w przeliftach normalne nawet przy niskim przebiegu.

W lusterku po stronie pasażera brakuje klosza na