Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kilku dni pisze z dziewczyną, zasadniczo zastanawiam się bo na żywo gada się z nią super, jednak przez komunikator oprócz jednego dnia to cały zdawkowo mi odpowiada.
Nie żebym to ja zagadywał cały czas, mniej wiecej na zmianę zagadujemy np wczoraj ona napisała "dzień dobry", i nic więcej, ja odpowiedziałem i zarzuciłem jakiś temat ale ona ciągle odpowiada ciągle krótkimi równoważnikami zdania lub jednym słowem. Wieczorem miała lot i wiadomo na lotnisku długo się czeka wiec znów próbowałem jakoś zabawić rozmową ale ciężko gdy ktoś odpowiada "tak, aha, też tak myślę ". I mam rozminę bo gdyby ja nudził to by sama nie zagadywała i kontakt by się urwał, na żywo jest wygadana wiec uraz do technologii, gdyby w pracy nie mogła to chociaż w wolnej chwili coś więcej. I sam nie wiem.
(Fakt rozpisuje się trochę o uczuciach, jaka to samotna i niekochana ale dopiero my po dwóch spotkaniach trochę unikam tych tematów)

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 14
ElfickiSeba: @kwasnydeszcz: @Joher: @pejatojajestem: @paula_pila:

jaki friendzone jak umówiliśmy przez tinder i wyjaśnione jest że fizycznie sobie się podobamy a intelektualnie nadajemy na podobnych falach (nie mój wymysł bo to potwierdziła).
i też jest jasne że próbujemy jakoś to rozwijać bo szukamy kogoś na stałe. Jakby było inaczej po to by traciła czas na mnie?

Też nie lubię komunikatorów bo chyba słabo mi idzie to całe pisanie,
NiebieskaTowarzyszka: Lel poznales ja tinderze to sprawa jasna, odpisuje ci "tak, aha" bo pewnie pisze z kilkoma na raz, a ty, no coz, nie jestes ta najciekawsza opcja. Do tego smeci ci o tym jaka jest samotna. Protip: laska chca Cie poderwac nigdy nie bedzie Ci tak lamentowac, jakby byla na Ciebie napalona to nie krecialaby z powolnym rozwijaniem znajomosci tylko juz by skakala po benizie xD
OPie pogodz sie z
Do tego smeci ci o tym jaka jest samotna. Protip: laska chca Cie poderwac nigdy nie bedzie Ci tak lamentowac


@AnonimoweMirkoWyznania: to prawda. w życiu dziewczyna zainteresowana czymś więcej nie wyskoczy z takimi smuteczkami, bo to jest po prostu zniechęcające. jakby OP jej się podobał to prowadziłaby normalnie rozmowę a nie czekała na zabawianie.

i też jest jasne że próbujemy jakoś to rozwijać bo szukamy kogoś na stałe. Jakby było inaczej
@AnonimoweMirkoWyznania: Możliwości według mnie:
1. Nie lubi komunikacji przez pisanie wiadomości
2. Jest nudna
3. Jest damską stulejką, która większość czasu gada o swoim smutku, #!$%@? i samotności
4. Nie wie co odpisywać na Twoje super śmieszne wiadomości
Nie nakręcaj się tak, krótko ją znasz, może okazać się super dziwna albo po prostu chce przyjaźni :)
CzarodziejskaPantera: @mariegold: właśnie się obawiam ze coś nie tak z jej psychiką, zawsze przyciągałem normalne inaczej. Podobno 4 czy 5 lat bez związku.
Bez waszego gadania gdzieś z tyłu pali lampka "#!$%@?" ale zbyt ciekawi mnie to co w tej głowie siedzi. Szczególnie że widać że ma olbrzymie kompleksy z powodu wyglądu, jest szczupła, nawet trochę wysportowana ale ubranie jakie nosi mimo dobrego stylu wygląda jakby ukrywała brzuch do kolan,