Wpis z mikrobloga

Siema wykopowe świry XD pisze do was aby polecić @NTT_System !!! Nie wierzyłem w cuda a ekipa od nich mi właśnie taki cud zrobiła. Kupiłem od nich kompa i zachowałem się nie ładnie nie chwaląc się XD ale teraz muszę siebie i całą ekipę pochwalić za to co zrobili po nieciekawej awarii sieci ;) komp naprawiony na gwarancji w co nie wierzyłem i wielkie dzięki wam za to! Zdecydowanie polecam! #it #chwalesie #nttsystem #komputery #programowanie #naprawa #czujedobrzeczlowiek #dziekujenttsystem

P.S. w komantarzu cały mój setup. Niech wszyscy zobaczą XD #pokazbiurko
Pobierz fungfung - Siema wykopowe świry XD pisze do was aby polecić @NTT_System !!! Nie wierz...
źródło: comment_E8XZtiG0U8gDhRIjY6GZwsXKnFUTDv7X.jpg
  • 16
@fungfung: To jak już chwalimy firmy, to ja polecam hotair.pl
Kupowałem u nich stację lutowniczą. Przyszła (odbierałem z paczkomatu) z połamaną kolbą. Nie robili najmniejszego problemu. Nawet zapłacili za kuriera który przyjechał, zabrał starą i zostawił nową stację.

A dla kontrastu: teraz kopię się z jakimś kolesiem (nie jakiś randomowy Czesiek z alledrogo, tylko niby poważny sklep) który sprzedał mi za 80zł wiatrak do lapka który miał być nowy, a wyglądał
@Chudzinx: najlepiej tylko obrażać i mówić jak firmy są złe. To jest przykre, że gdy ktoś wykonuje swoja pracę poprawnie, bez zarzutów to trudno mu powiedzieć parę dobrych słów. Natomiast gdy dostaniesz 1 paczkę źle zapakowanych na 100 dobrze to już wielkie hurrr durr.
@Caishen dokładnie. Nawet jeśli jest to ich obowiązek ja nie widzę problemu by chwalić ;)
@NTT_System prawdopodobnie poszło przepięcie z sieci ale mogło być i spowodowane zasilaczem od routera bo ucierpiało więcej sprzętów niż komp. A w kompie to chyba tylko zasilacz padł tak po mojemu XD
@NTT_System właśnie wiem i bardzo wam za to dziękuję XD po telefonie do was miła pani powiedziała że jak będą dzwonić to naprawa po gwarancyjna a jak nie to od razu wysla już dobry sprzęt :)