Wpis z mikrobloga

Mirki co się teraz odje to ja nawet nie... (ʘʘ)
Wchodzę do sklepu czekam sobie w kolejce a przede mną dziewczynka max 8 lvl kupuje 2 paczki małych ciasteczek i jedną krówkę i wyspuje ekspedientce po 10, 20, 50 gr. Kasjerka liczy liczy dziewczynka spanikowana dokłada po 10gr (już wysypała całą zawartość małego portfela) nagle mówi kasjerka, że brakuje 90 groszy, na to zestresowana dziewczynka (widząc, że czeka już pare ludzi kolejce) mówi "to bez tego" i rezygnuje z krówki. ()


dziewczynka szok i przeszkolonymi oczkami patrzy na mnie, kasjerka (lvl 25) też ładny uśmieszek
dziewczynka małymi rączkami spakowala swoje zakupy do malutkich rączek powiedziała grzecznie i słodko "dziękuję" i wyszła uśmiechnięta z plecakiem większym od niej :) Od razu lepszy dzionek :D


#czujedobrzeczlowiek #gownowpis #niewiemjaktootagowac
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mienki: Pewnie to był diler słodyczy... wiesz pewnie, że w szkole są zakazy na niezdrowe jedzenie. Teraz dziewczynka będzie handlować towarem w szkole, pozostałe dzieci będą się uzależniać od cukru, będą tyć, będą niszczyć sobie życie i przyszłość, niejedno wyląduje na detoksie cierpiąc... A Ty jesteś taki dumny z siebie teraz... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
brakuje 90 groszy, na to zestresowana dziewczynka (widząc, że czeka już pare ludzi kolejce) mówi "to bez tego" i rezygnuje z krówki. ()


@mienki: Pewnie dziewczynka robi ten numer 3x w tygodniu - zawsze dziala ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mienki: Byłem w zeszłym tygodniu w Czechach i przed powrotem do kraju chciałem wydać wszystkie korony (wyzerować stan żeby nie wymieniać ich po powrocie).
Pech chciał, że zapomniałem, że do browarów niektórych doliczają butelki.
Zabrakło mi chyba z 5 koron. Bajer w tym, że karta nie przepchnie takiej wartości, a mi nie zostało już nic w portfelu.

Za Boga nie mogłem dogadać się z ekspedientką bo ja po Czesku zero,
  • Odpowiedz
@majorgross:

Swoją drogą 8 latki chyba nie mogą same chodzić do szkoły

Ci idioci tego nawet nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Nie wiem czy prawnie ktoś się tym przejmuje, ale od 1 podstawówki u mnie chyba większość chodziła sama ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Człowiek, który dołożył dziecku złotówkę, jest z tego tak bardzo dumny, że aż musi pochwalić się tym w internecie. Dobroczyńca roku. Pewnie gdy dorzuciłby 5 zł, napisałby o tym książkę.
  • Odpowiedz
@mienki: Też kiedyś miałem taką sytuację. Jeszcze byłem studentem. Stoję przy budce po drożdżówkę a przede mną starsza pani z wnuczką. Wnuczka usilnie prosi o jakąś jagodziankę czy coś, pani grzebie w ręce i przerzuca grosiki i mówi "wnusiu, ale ja nie mam tyle". Więc dorzuciłem pani złotówkę, bo na ręce to ona po 20 groszy trzymała. Do dzisiaj nie wiem, czy ona faktycznie nie miała, czy po prostu chciała
  • Odpowiedz
@Bullseye: Ale dentysta zarobi. I rafineria bo rodzice będą ją musieli zawieźć do dentysty a samochód wiadomo na wodę nie jeździ. Także wiele innych osób przy okazji :)

  • Odpowiedz