Wpis z mikrobloga

W końcu moja Kawa poskładana. Pijta ze mno kompota! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Nie licząc drobnych rys i zadrapań gdzieś na plastikach wszystko jest doprowadzone do stanu docelowego. Potrzeba jeszcze trochę kosmetyki ale to z czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najpierw była kanapa obszyta przez Nosfera, która wygląda świetnie i sprawuje się jeszcze lepiej. Do tego przy obszywaniu stwierdziłem, a co tam, można wsadzić podgrzewanie jak już i tak będzie rozgrzebana. Więc ciepło w poślady. () Do tego doszły podgrzewane manetki, ładowarka do telefonu i trzymaczek (czerwony, żeby było pod kolor ;).
Później po małej przygodzie z panią na parkingu oddałem do malowania bak, bo wcześniej i tak był przerysowany. W komplecie poszedł jeszcze przedni błotnik i pług (który był chyba w innym kolorze, albo strasznie wypłowiał, ale udało się go odratować i jest w świetnym stanie teraz, w kolorze oryginalnego lakieru z warstwą utwardzającą na wierzchu, która sprawi że wszystkim kamyczkom będzie trudniej go poniszczyć. Do szkiełkowania, malowania proszkowego i polerowania poszły też gmole, były już trochę sfatygowane, matowe i porysowane. Teraz ładnie się błyszczą.
Do tego na koniec wydech w oryginalnym kształcie od Dominatora. (Lśni się jak psu jajka, więc teraz muszę zdjąć kolektory i wyszlifować i doczyścić, bo wyglądają źle przy wydechu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Generalnie brzmi świetnie, bardziej basowo niż oryginał. Wszystko jak chciałem i jestem mega zadowolony, wiem że to nie koniec pracy nad nią, ale jaram się jak gupi xD
Fituje? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Więcej foto w komentarzach.
#motocykle #kawasaki #zr7
Przepior86 - W końcu moja Kawa poskładana. Pijta ze mno kompota! ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Ni...

źródło: comment_ArdC43PDo0xDGujG1SVCETLE9W2WLYOr.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach