Wpis z mikrobloga

ktoś nie chce jechać i nie widzę w tym problemu ani tym bardziej się nie gniewam, jednak ta odpowiedź mnie powaliła


@misia87vs: Krzysiek pewnie sie modlil, zeby taka sraka wyjechala i kilka dni spokoju xD
  • Odpowiedz
@Carolina777 koleżanka siostry ma od niedawna nowego faceta i nawet na babski wieczór chciała z nim przyjść (gdzie od lat spotykały się w kobiecym gronie). Gość bardzo zaborczy, miałem "przyjemność" poznać.
  • Odpowiedz
@misia87vs: HUR DUR UWAGA JESTEM ŻONĄ CZUJE SIE LEPSZA BO WYSZŁAM ZA JAKIEGOS MIRKA NIE MOGE GO ZOSTAWIC BO JEST MOIM DZIECIATKIEM TAK SAMO ON NIE MOZE ISC NA PIWO Z KOLEGAMI BO TO BEDZIE POTEZNA ZDRADA A TY CO DALEJ SPOTYKASZ SIE Z KOLEZANKAMI I BAWISZ SIE ZYCIEM ZAMIAST SIEDZIEC CALE DNIE Z MEZEM I OGLADAC FAKTY NA TVN? A NIECH SPROBUJE GDZIES WYJSC DO SKLEPU BEZE MNIE #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 16
@misia87vs O matko. xD

@nowywinternetach Śmieszy treść ale i ton thej wypowiedzi, który jest 'górnolotny' w złym znaczeniu i po prostu idiotyczny.
Już pomijam fakt nierozłączność, dla mniw to koszmar, ale jak im pasuje to ich sprawa.
  • Odpowiedz
@misia87vs: dobrze ci odpisała. Jak dorosła kobieta dziewczynie która jest na etapie imprez. Ślub coś oznacza. Np to że pewien okres się kończy a rozpoczyna inny. Dla niej teraz na pierwszym miejscu jest jej mąż i wcale nie chodzi o to czy ktoś kogoś puści. Mi w życiu by do głowy nie przyszło żeby zapraszać tylko jedną stronę.
  • Odpowiedz