Wpis z mikrobloga

@misia87vs: Czemu? Ja bym taką chciał. Nigdzie mi nie zwieje, trzyma się jak rzep psiego ogona, lojalna, zadowolona że razem spędzamy czas. Oczywiście pewnie ten ślub był niedawno, więc jeszcze chciała się pochwalić jacy to są nierozłączni i hormony buzują. Nie widzę to od tej strony, że on jej zabrania.
  • Odpowiedz
@misia87vs: współczuję jej mężowi. Bo nie wierzę że to pomysł faceta był xD Każdy czasami potrzebuje trochę odetchnąć od partnera/ki, facet wyjść sam z kumplami na piwo a kobieta z koleżankami na ploty. Z jakiego powodu mają wszędzie chodzić razem :)
  • Odpowiedz
@misia87vs: wydaje mi sie ze to jest jej wymysl. Nie wierze ze on nie powiedzial ze jak beda same dziewczyny to niech jedzie a on sobie zaprosi kumpli na piwo czy inny alkohol.

Ehh ludzie sami sie trzymaja w klatce a pozniej placz ze nie wytrzymuja ze soba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@misia87vs: Taaaa już widzę jak Krzysiek by się #!$%@? cieszył na myśl spędzenia imienin ze stadem bab. Przekaż koleżance, że taajniak z wykopu mówi że jest jebnięta i to tak zdrowo.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: a tobie by pasowało jakby kobieta wszędzie z tobą chodziła? Chcesz wyjść z kumplami na piwo a ona ma iść z tobą? Chcesz wyjść na mecz i też musisz ją brać,a w trakcie ci będzie zawracać głowę że jej się nudzi i że to nie jej klimaty. Może jeszcze mu nie przeszkadza ale jak tak dalej pójdzie to po jakimś czasie zacznie.
  • Odpowiedz