Wpis z mikrobloga

A może zdjęcia w komentarzach? Domyślnie byłyby ukryte i wyświetlane po kliknięciu w przycisk, żeby nie rozwalać strony.
pewnie się powtarzam, ale przydały by się jakieś rewolucyjne zmiany w wykopalisku co by umiliło sprawne/efektywne zaglądanie do niego :P
@m__b: Co myślisz o zwiększeniu ilości powiadomień o postach na mikroblogach (te okienko po prawej). Dwa pierwsze pozostawałyby bez zmian, następne (starsze, około pięciu) byłyby tylko paskiem z loginem, datą, oraz początkiem postu. Aby rozwinąć post, trzeba by było kliknąć na pasek. Po kliknięciu posty wyświetlone wyżej zwijałyby się do paska, w rezultacie czego byłyby maksymalnie 2/3 rozwinięte posty.
@m__b: Zwiększona reakcja na zgłoszenia. W szczególności zmiana grupy ( standardowe wrzucanie polityki do Polska). Zwiększenie mocy filtracji. Gdy mam wyłączoną politykę to nie chciał bym jej też widzieć w ostatnio popularnych.
@m__b: mój flagowy pomysł:

Czyli, możliwość zakopu bezpośrednio z wykopowej ramki, może warto jeszcze raz to przemyśleć?

@maciejkiner pisał mi, że problemem jest zmieszczenie tego na ramce przy mniejszych rozdzielczościach

Gdyby tak zmiksować te 3 obrazki w jeden, po kliknięciu którego rozwinie się lista z której będzie można wybrać gdzie udostępnić link? Na pewno wtedy znalazłoby się troszeczkę miejsca na dodanie guzika po rozwinięciu którego pojawi się lista powodów do zakopu.
@m__b: aktualnie widzę tylko tytuły znalezisk i ilość wykopów przy nich.

Nie wiem czy to znalezisko =znajomy dodał czy tylko wykopał i przede wszystkim: KIM jest ten znajomy.

W sumie, mało mnie interesuje co kto wykopuje, ale już oznaczenie znalezisk dodanych mogło by byc pomocne; bywa, że ilość polecanych na śledziotablicy linków przytłacza. Ramka "znajomi polecają" --> "dodali" mogłaby odciążyć śledzia.

(nie wiem czy mnie rozumiesz, jakoś po chińsku piszę;))
@m__b: z obserwowani polecają, jest ten problem, że są tam tylko 3 linki i nie można sobie zobaczyć większej ilość - nie ma opcji "rozwiń"/"pokaż więcej"
@Elfik32: już nie ma no i właśnie przez to, że były, przestałam nawet na to zerkać;)

Muszę chyba pogodzić się z tą ramką i zacząć używać.

Ale podtrzymuję, że info kto dodał by się przydało.
@m__b: i tak, i nie - majac to na strzalkach wiesz, ze strona nie pojedzie Ci nigdzie - rozwiniecie moze spowodowac, ze bedziesz mial 100 pozycji i nie bedziesz w stanie sie w tym polapac - a tak ciagle masz przed oczami 3 linki
@wysocki: potwierdzasz moją tezę, że niewiele osób zna wszystkie możliwości serwisu.... Może więc warto wspólnie stworzyć coś na wzór przewodnika po Wykopie dla nowych użytkowników? Takie uświadomienie pomogłoby usunąć część naruszeń, które przyczynę mają w nieświadomości nowego usera.
@Qster: tyle że tutaj znaleziska nie są czysto losowe, a dopasowane tagami do treści, które lubimy wykopywać. Poza tym jak już się te linki przejrzy, to ramka pojawia się rzadko...
Moim zdaniem brakuje:

- edycji już przesłanych avatarów tak aby można było je np. trochę lepiej dopasować

- dodawanie komentarzy do ulubionych, można to zrobić w przeglądarce ale wiadomo zawsze może to zaginąć a wiele komentarzy było wartych uwagi, mała ikonka z gwiazdką przy komentarzu nie zawadziłaby

I sugestia: myśleliście może o wykop.tv? Coś takiego jak strona tosiewytnie pl tyle,że z najciekawszych wykopów :)