Wpis z mikrobloga

@m__b: W aktywności użytkownika jest do wyboru tylko 1 i 2 strona, dopiero po przejściu jest dostępna 3 itd. Dałoby się zrobić, żeby było więcej tych stron? 1,2,3,4,5... ostatnia? Wiem, że wykopałem coś dawno, a trzeba przelatywać pojedynczo, lub bawić się w pasku adresu.

edit: wiem, że tak wcześniej też było, ale wlaśnie mi się przypomniało :)
W aplikacji na iPhone bardzo brakuje opcji zablokowania rotacji ekranu. Czasami jeszcze zdarzają się crashe ale bardzo rzadko. Poza tym przynajmniej u mnie było tak, że jak zmieniłem avatar to w aplikacji na iPhone pozostawał ciągle ten stary. Nowy dopiero jak zainstalujesz od nowa aplikację.
@m__b: Uważam, ze taki przewodnik to wręcz podstawa, a jak się własnie okazuje, nie tylko dla nowych użytkowników :). Może po pierwszym zalogowaniu, wyswietlałby się przewodnik, w formie obrazków z podpisami? Myślę, że takie rozwiazanie będzie wygodne i szybkie.
Grupy/foldery w ulubionych. Działanie dodawania do ulubionych jak teraz ale w zakładce ulubionych dodatkowo możliwość przyporządkowania do jakiegoś folderu/grupy (wcześniej przez nas stworzonego) - aby można se wrzucić np do 'obejrzyj potem', 'śmieszne', 'pokaż dziewczynie/żonie jak już wrócisz z pracy' itp ;)
@Drama: Klikasz 2x Home Button (ten z przodu). Wyświetla Ci się taki pasek, jedziesz do ustawień iPoda, i tam po lewej masz kwadracik z strzałką, wystarczy kliknąć. Aby przywrócić rotację, powtarzamy czynność.