Wpis z mikrobloga

A może zdjęcia w komentarzach? Domyślnie byłyby ukryte i wyświetlane po kliknięciu w przycisk, żeby nie rozwalać strony.
pewnie się powtarzam, ale przydały by się jakieś rewolucyjne zmiany w wykopalisku co by umiliło sprawne/efektywne zaglądanie do niego :P
@m__b: Co myślisz o zwiększeniu ilości powiadomień o postach na mikroblogach (te okienko po prawej). Dwa pierwsze pozostawałyby bez zmian, następne (starsze, około pięciu) byłyby tylko paskiem z loginem, datą, oraz początkiem postu. Aby rozwinąć post, trzeba by było kliknąć na pasek. Po kliknięciu posty wyświetlone wyżej zwijałyby się do paska, w rezultacie czego byłyby maksymalnie 2/3 rozwinięte posty.
@m__b: Zwiększona reakcja na zgłoszenia. W szczególności zmiana grupy ( standardowe wrzucanie polityki do Polska). Zwiększenie mocy filtracji. Gdy mam wyłączoną politykę to nie chciał bym jej też widzieć w ostatnio popularnych.
@m__b: mój flagowy pomysł:

Czyli, możliwość zakopu bezpośrednio z wykopowej ramki, może warto jeszcze raz to przemyśleć?

@maciejkiner pisał mi, że problemem jest zmieszczenie tego na ramce przy mniejszych rozdzielczościach

Gdyby tak zmiksować te 3 obrazki w jeden, po kliknięciu którego rozwinie się lista z której będzie można wybrać gdzie udostępnić link? Na pewno wtedy znalazłoby się troszeczkę miejsca na dodanie guzika po rozwinięciu którego pojawi się lista powodów do zakopu.