Wpis z mikrobloga

@chcetylkopomoc: zależy w co zamierzasz grać. Najlepiej przejrzeć sobie exy jakie są na daną platformę i na tej podstawie zdecydować.

Ja wybrałem PS4, bo gry mi bardziej pasują (pomijając fakt, że na xklocku nie ma w co grać). Ale nie wykluczam, że i Switcha sobie sprawię, poczekam tylko aż trochę stanieje/będzie większa baza exów.
@Lookazz: Wlaśnie nie wiem, ogólnie to nie gram dużo jakoś, ale lubię bardzo. BF1 czasem gram. W diablo mam przegrane 1000h, w heartstone grałem #!$%@?. W każdy rodzaj gier mi sprawia frajdę. Kupię chyba switcha wlaśnie przez to że mogę ze sobą zabrać z domu i grać np. w podróży. Tylko muszę znaleść ofertę z jakimiś grami bo widzę że tanie nie są wcale.
@chcetylkopomoc: Switchowa bateria wytrzymuje do około 6 godzin, zelda np żre baterię strasznie i starcza na 3h...
Idealny sprzęcik żeby zabrać do roboty, podładować(usb-c) z portu PC czy też z powerbanka. :)
Gier jest całkiem sporo, od indyków po exy, np ostatnio triumf święcą króliki ubisoftu. Lineup na następne miesiące tez jest obiecujący.

Ewentualnie obejrzyj sobie n2ds / n3ds, zwłaszcza że n2ds są tanie, dostępne w saturnie od ręki, a gier
Czy lepiej PSa czy Xboxa?


@chcetylkopomoc: Patrząc po tym w co grasz, to nawet nie rozważaj Switcha. Owszem, jest mobilny, ale gier które Ci by się mogły spodobać jest aktualnie.... dwie.
Więc imho PS4
@chcetylkopomoc: Zabierzesz i będziesz grał CAŁE 3 godziny.
Uwierz mi, nie będziesz grał w to mobilnie, po prostu tego nie poużywasz sobie w podróży, bo się zwyczajnie do tego nie nadaje na tyle, mój kumpel ma to to tylko mu leży na szafie i się kurzy, bo woli grać w ps4 pro. Bateria mu tak osłabła, że 2 godziny użytkowania mobilnego tego sprzętu to jest maksimum, to też musisz brać pod
Wg mnie lepiej Xboxa. Nintendo nie posiada polskich lokalizacji gier. Z kolei przewagą Xboxa nad PS4 jest kompatybilność wsteczna.

Piszę to ja - posiadacz WiiU.


@plastikowapoczwaranamietnosci: Ps4 ma z 10 razy więcej ekslusivów niż xbox, handluj z tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://gematsu.com/exclusives/ps4
http://gematsu.com/exclusives/xbox-one
Yoł
Po co ci konsola, na której pograsz sobie w gry z 2003 roku, gdy można mieć konsole z większą biblioteką nowszych gier?
Ponad setkę, hahaha dobre,


Sprawdź, jak ja ostatnio przeglądałem były dokładnie 124 gry.

ps4 ma więcej ekslusivów wydanych fizycznie niż cała biblioteka śmieciowego switcha XDDD


@Nedkely: Nie trzeba być asem intelektu żeby zauważyć, że PS4 miało trochę więcej czasu na uzbieranie biblioteki gier.

do tego gówna,


@Nedkely: Fanboye Sony to rak.