Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć, gdy masz prawie 21 lat, zakola ci się już niezłe robią, próbowałeś leczyć to pigułkami, ale przez to masz teraz całkowicie martwe libido i nie wiesz jak to leczyć. Jeśli bym kontynuował z pigułkami - może łysienie by zwolniło, ale libido pewnie dalej by było martwe (o ile to nie kwestia depresji). Z kolei jakby mi się udało wyleczyć libido, to co - zostanę #!$%@? łysolem. Jakbym był wysoki, to może by jeszcze uszło, niestety nie teraz. Przy czym taka "stylówa" całkowicie by do mnie nie pasowała, ja słucham hipsterskiego gówna, rozmawiam o sztuce i filozofii. A w takim wypadku to nigdy by mi się nie udało psychicznie podobnej dziewczyny znaleźć, bo one na ten typ facetów lecą, a nie na umięśnionych łysych byczków z siłowni, którzy mając 21 lat wyglądają na 35. "Hehe, skup się na hobby i życiu" - i co mi to da? Nigdy nawet czułości nie odczułem, nigdy dziewczyna do mnie sama nie zagadała, o ile takiej #!$%@? nie trzeba było w matmie pomóc. "Ale dziewczyny aż tak nie patrzą na wygląd!" Ta, chyba po 30. Do tej pory mam mieć celibat? Mam dość takiego życia. A najlepsze jest to, że z całej rodziny jest tylko jeden łysy wujek. Na dodatek daleki, bo brat jednej babci. Chęć popełnienia samobójstwa nigdy nie była tak silna. Już nawet nie myślę o nim jako o smutnym końcu, tylko o odpowiadającym mi zakończeniu życia. W końcu - kilka procent społeczeństwa się zabija. Ktoś musi do tych kilku procent należeć, prawda?

#przegryw #depresja #samobojstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam 25 lat, zakola jak #!$%@?, 182cm wzrostu, czyli wg niektórych kobiet ledwo jestem mężczyzną, a miałem już wiele kobiet w swoim życiu. Jeśli chcesz się zabić z powodu łysiny to najwyraźniej nie widzisz że gdzieś masz inny poważniejszy problem :P
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co gość xD 23 185cm here. Zakola to tam u mnie luj, ja mam już kółko tak mocno przetarte na czubku głowy że luj. No i co, broda, silka, żeby ten testosteron na mięśnie przerobić i nam to w dupie. I jeśli jakaś laska będzie patrzyć na to czy lysiejesz a nie na charakter to pozdro.
  • Odpowiedz
którzy mając 21 lat wyglądają na 35


@AnonimoweMirkoWyznania: wolałbyś przy 21 wyglądać na 16? Bo tacy też są i zgadnij co. Mają 2x bardziej #!$%@?. @brtk122 dobrze do tematu podszedł, włosy skreśl a wszystko inne #!$%@? na tip top i będziesz gościu. Przegryw siedzi w głowie a nie na niej rośnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? ty jesteś facet czy płaczliwe dziecko? masa ludzi ma zakola, masa ludzi nie zwraca na to aż takiej uwagi, a ty chcesz się zabić
ogól się na łyso, jeśli masz depresję to idź do psychiatry (to się leczy), pracuj ciężko nad sobą to kiedyś będzie dużo lepiej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chciej się zabić bo masz zakola xD ale o tym żeby iść do pracy i sobie zarobić na przeszczep włosów to już pewnie nie pomyślał bo dobrze sobie żyć za hajs starych, studiować gównokierunek i się użalać nad sobą po co coś zmienić w życiu xD
  • Odpowiedz