Wpis z mikrobloga

Mireczki, jako że wszelkie ispoty i cortlandy u mnie na wsi nie występują a jutro jadę do dużego miasta, postanowiłem oddać #iphone na gwarancji w Cortland. Nie będę miał możliwości jechać tam ponownie przez jakiś czas więc mam nadzieję że przyjmą telefon bez problemu. Co poza samym iphone muszę mieć? Jest na gwarancji, czy potrzebuję fakturę zakupu, opakowanie, akcesoria?

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viruszg: taka jest poprostu chyba u nich procedura ja oddałem parę dni temu 7-emkę bo prstyczek od wyciszania się zmęczył to jutro poprostu przyjedzie nowy do mnie :D Dodam że fona miałem nawet nie z polskiej dystrybucji wysłałem im sam telefon.
  • Odpowiedz
@viruszg: jeśli jeszcze nie byłeś w serwisie to sprawdź na stronie status gwarancji, jeśli wszystko ok to wyświetli Ci się ile masz gwarancji i coś w stylu "potwierdzona data zakupu". Bo czasem jak coś się spierdzieli to się to nie pojawia na stronie i czasem chcą jeszcze dowód zakupu.
  • Odpowiedz
@viruszg: Ja ostatnio też swój oddawałem, został mi chyba miesiąc do końca i dostałem nowy :) Tylko, że u mnie szwankowała wibracja/ taptic engine, a w serwisie się okazało, że jednak coś z płytą główną stąd ten problem z wibracją. Ale trzymam kciuki za Twojego ;)
  • Odpowiedz
@ertyso5: A no bo pewnie się mogą jakoś różnić warunki gwarancji dla różnych krajów, ale to już nie znam takich szczegółów. Pewnie musiałbyś w tym samym kraju oddać, co kupiłeś, szkoda. :/
  • Odpowiedz
@ertyso5: No wiadomo. XD Ale ogólnie wsparcie Apple jest zajebiste. Jak wszystko wyjdzie super z tą gwarancją teraz, co oddałem, to tylko upewni mnie to w przekonaniu, że iPhone jest warty swojej ceny.
  • Odpowiedz
@Reality: mimo że nie przedłużyli mi gwarancji jestem mega zadowolony :D wszystko mega profesjonalnie szybko w 6 dni się wyrobili razem z przesyłkami a był jeszcze weekend między tym :D
  • Odpowiedz
@ertyso5: Ja oddałem wczoraj i podobno po 2 dniach jest rozpoczęcie diagnozy (więc jutro), potem kolejne 2 dni i decyzja o wydaniu nowego i potem też z 2-3 na powrót. Liczyłem do piątku, ale chyba raczej nie wyjdzie i dopiero w pon-wt będę miał. :/ Chyba że akurat w sobotę się uda, bo jakoś pracuje ich kurier czy coś. xd

A dziś dostałem maila, że słuchawki nowe już zamówili, ale
  • Odpowiedz