Wpis z mikrobloga

#!$%@?, #motomirki, co się #!$%@?ło.. Właśnie się dowiedziałem, że siedemnastoletni syn mojej bardzo dobrej znajomej zginął na swojej cruiserowej 125.. Dopiero co zrobił CBT (angielskie pozwolenie na jazdę), ze trzy tygodnie miał motór, cieszył się jak dziecko.. Mieliśmy go wziąć do grupy, kij że 125, pojechało by się wolniej, nawet razu nie przejechaliśmy się razem. A dopiero co w zeszły piątek mój synalek dostał strzała w tył od dziadka w golfie, ale się tylko poobijał. Nie wiem, które to już piwo piję. Nie wyobrażam sobie straty dziecka.
Kamilu, pewnie teraz popylasz po niebieskim szlaku..
#motocykle #motocykle125
  • 10
Na motocyklu trzeba jeździć i uważać na innych tak jakby każdy chciał cię zabić :-\ Ja jeżdżę pierwszy sezon i miałem co najmniej 5 skrajnie niebezpiecznych sytuacji, gdyby nie moja uwaga to by bardzo bolało. Więc uważajcie na siebie i pamiętajcie o bardzo ograniczonym zaufaniu do innych uczestników na drodze.
@fotograf_warszawiak:

ja nie mam takich sytuacji. Ale to dlatego, że już swoje wyjeździłem w mieście samochodem.


Też jeżdżę samochodem, potrafię idiotów wyłapać. Właśnie dzięki przewidywaniu, jak w twoim przypadku udało się mi unikać wypadków.

Bo te sytuacje różne, są niezależne od nas. Tylko to jak z nich wyjdziemy.

Na drugi sezon pomyślę o jakiejś kamerce, inaczej nikt mi by nie uwierzył co niektórzy potrafią odwalić przed motocyklem.