Wpis z mikrobloga

W połowie tygodnia wybieram się na grupowe zajęcia sportowe. Robię to w zasadzie po raz pierwszy w życiu i oczywiście jak na znerwicowanego przegrywa z depresją i patologicznie niskim poczuciem wartości przystało, już czuję narastające podenerwowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) A że tylko sobie tylko siary narobię, a że daleko, a że mam mocno owłosione nogi i wszyscy będą się patrzeć xD itd. itd. Zazdroszczę ludziom, którzy mają wszystko w dupie i po prostu cieszą się życiem bez względu na własne braki lub drobne wtopy.
#depresja #przegryw #zalesie #sport #mikrokoksy
  • 6
@ivbefre:

a że mam mocno owłosione nogi i wszyscy będą się patrzeć xD


tak przegrywie, twoje życie jak tak niesamowite i wyjątkowe że ABSOLUTNIE WSZYSTKICH będzie obchodziło czy masz włoski na nogach czy nie. Taka gwiazda jak ty zdarza sie raz na tysiąc lat, no daj, pozwól sie dotknąć.nikt inny nie zyje swoim zyciem tylko ty i ty, tak więc pewnie każdą wolną chwile będąc spędzać myśleć czy ivbefre, pomaańczowy użytkownik
@ivbefre: To nie jest tak, że każdy ma to w dupie. Po prostu nie ukazują tego na zewnątrz, tylko trzymają w sobie.(HEHE W SOBIE W DUPIE HEHE) Każdy może czuć podenerwowanie, to jest normalna reakcja. Zobaczysz po 1 zajęciach będzie lepiej, a jeśli nie. No to do wyboru masz tyle różnych innych aktywności, że bez problemu znajdziesz sobie coś dla siebie ( ) Kwestia tego, że
@ivbefre znam ten stan, postresujesz się, powstydzisz, ale pewnie odbędzie się bez przypalu i większych atrakcji. Wrócisz do domu i będziesz zadowolony, że poszedłeś :)
@Renard15: Rozumna strona mojego mózgu doskonale wie, że nikogo to specjalnie nie będzie obchodzić, ale jest też ta druga, #!$%@? strona, która mówi co innego :P Inna sprawa, że w przeszłości wiele razy na to zwracano uwagę, więc to jest coś, co faktycznie rzuca się w oczy.