Wpis z mikrobloga

Ludzie, doppelgangery i tulpy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już jutro (w sumie to dzisiaj w nocy) wielki 2 godzinny finał 3 sezonu. Jak tam emocje? Ja nie mogę wytrzymać, ręce mi latają.
Jest tyle pytań bez odpowiedzi, tyle wątków, które nie mają jeszcze rozwiązania. Obawiam się trochę, że nie wszystko zostanie zaadresowane. 2 godziny na tyle wątków to mało. Oby nie skończyło się kolejnym cliffhangerem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czego tak naprawdę szuka zły Coop? Czy będzie udawał dobrego Coopa gdy przyjedzie do Twin Peaks? Czy Experyment jest na wolności? Czy jest w Sarah Palmer? Czy finał będzie miał miejsce na posterunku TP, w czarnej chacie, w białej chacie? Czy wszyscy spotkają się w jednym miejscu czy będzie kilka równoległych miejsc akcji.
Czy ekipa FBI dojedzie na czas? Czy Cole okaże się tym złym? Czy Becky żyje? Czy Naido to Laura? Czy Diane jest na posterunku policji? Jaką rolę będzie miał Zielona Rękawica? Czy James wszedł przez tamte drzwi w piwnicy? Czy Lucy będzie musiała rozpoznać właściwego Coopera? Czy zobaczymy jeszcze Reda? Kim jest pijak z rozwaloną mordą w areszcie. Co jest z Audrey? Czy Andy będzie wiedział co robić, co zrobi Strażak, czy pojawi się znowu Leland, KIM JEST LINDA? KIM JEST JUDY? Czy Richard przeżył, czym jest symbol o którym Hawk nie chce nic powiedzieć, no i w końcu "How's Annie"?

Tyle pytań... ( ʖ̯)

#twinpeaks
Pobierz mayo - Ludzie, doppelgangery i tulpy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już jutro (w sumie to dzisiaj w n...
źródło: comment_lztdIJoUWwxTFU2i1zaikpr2rIqhptBw.gif
  • 6
@klossser: Czyli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Experyment? Chce władać światem kontrolując matkę wszelkiej abominacji?
@ediz4: Becky to córka Shelly, a o Lindzie wspominał Olbrzym na początku tego sezonu.