Wpis z mikrobloga

Ale bym z chęcią na taką imprezke poszedł. Całe życie siedze w domu, ale teraz poczułem taki zew, ze byłoby tak zajebiście, gdyby moje zycie wyglądało inaczej i niebałbym się tak ludzi. Też bym z chęcią ruchał laske w namiocie itp. ehh to jest, życie, a nie cały czas w domu :( Jak to zmienić? Pomoże ktoś?
#danielmagical
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sinulan:
Miałem dwóch kuzynów z fobią społeczną. Pojechaliśmy na Ibizę, schlali się, potańczyli, pogadali z dupami łamanym angielskim i im przeszło :-) Znajdź sobie 2-3 podobnych do siebie i wio na drugi koniec Europy gdzie was nikt nie zna.
  • Odpowiedz
@blen: Ja szkoła-dom i jeszcze do tego w tej szkole sie kazdy ze mnie wyśmiewa xD, a jak teraz były wakacje to jedynie z psem na 15 minut wychodziłem raz dziennie
  • Odpowiedz
@Sinulan: wygląd jest jedynie ważny o tyle, żebyś czuł się sam ze sobą dobrze. zatostuję moją historię życia w skrócie - w gimnazjum otyła stuleja, 100 kg żywej masy przy wzroście ~170 cm xD. w 3 gimbazie schudłem ponad 30 kg i mocno zmieniłem stylówę, zadbałem o wygląd, grałem wtedy w zespole post-hardcore'owym (emo stylówa była wtedy w modzie xD) - atencja od loch w------a pod sufit, ale z mojej
  • Odpowiedz