Wpis z mikrobloga

Odwiedziłem dziś #lego FESTIVAL. Wpadłem tam tylko na godzinę, ale udało się nakręcić na szybko film :) Zapraszam do oglądania :) A poniżej oficjalny opis tej imprezy.

W dniach 1-19 września zapraszamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowej przygodzie z kultowymi klockami LEGO®. Warsztaty, zabawy i wystawa figur zbudowanych z klocków sprawią, że zarówno mali, jak i duzi wielbiciele tych zabawek znajdą coś dla siebie. LEGO® Festival zawita do Polski po raz pierwszy!
Przez cały czas trwania festiwalu wszystkie dzieci będą mogły puścić wodze fantazji i pod okiem wykwalifikowanych animatorów tworzyć własne dzieła z klocków w urządzonej na poziomie -1 strefie zabawy. Pojawi się tam olbrzymi posterunek wodnej policji, na którym przez dwa pierwsze weekendy września odbywać się będą animacje i konkursy.

W ostatni weekend festiwalu odwiedzający będą mogli poznać bohaterów LEGO® Ninjago® Movie™. Przewidziano atrakcje związane z klasycznymi zestawami klocków, futurystyczną historią o wojownikach ninja oraz grą LEGO® Ninjago® Movie™. Każde dziecko będzie miało szansę wziąć udział w pełnej wyzwań misji ratowania krainy Ninjago i zdobyć pamiątkowy upominek!
A to nie wszystko! Na terenie całego Centrum pojawi się ponad 20 figur zbudowanych z klocków. Wśród nich znajdą się różnego rodzaju zwierzęta (m.in. foka, sarenka oraz uroczy mały miś polarny), a także kultowe postacie ze świata popkultury (np. C-3PO z Gwiezdnych Wojen) i znani bohaterowie LEGO® (między innymi prawie dwumetrowy Kai z LEGO® Ninjago oraz Mia i Stephanie z LEGO® Friends).

Dodatkową atrakcją będą unikatowe dzieła słynnego belgijskiego konstruktora Dirka Denoyelle, który pokusił się o stworzenie z klocków głów znanych postaci. To po prostu trzeba zobaczyć! Podobizny m. in. Michaela Jacksona i Sandry Bullock wykonane z klocków LEGO® z pewnością zachwycą zarówno dorosłych, jak i dzieci.
Kalais - Odwiedziłem dziś #lego FESTIVAL. Wpadłem tam tylko na godzinę, ale udało się...
  • 2