Wpis z mikrobloga

#mirkieta

Od pewnego czasu wrzucam ankiety na najróżniejsze tematy. Pod tagiem możesz sprawdzić poprzednie odpowiedzi na nie. Dziś jednak jest pierwszy dzień miesiąca i postanowiłem, że każdego 1 będę Was pytał o to na którą partię polityczną zagłosowalibyście gdyby wybory odbywały się dziś.

#polska #pytanie #ankieta #polityka

PS ankieta poprawiona ponieważ przy poprzedniej sugerowałem się partiami politycznymi w Polsce podanymi przez Wikipedię. Zabrakło w niej Kukiz'15 ponieważ to komitet a nie partia, niemniej to spore niedopatrzenie z mojej strony. Przepraszam...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#mirkieta jest inicjatywą do stworzenia codziennych dyskusji na temat ogólnych zmian i pomysłów na rozwój naszego kraju. Sprawdzenia wykopkowych preferencji w różnych otaczających aspektach. Staram się tworzyć je obiektywnie na gorące tematy. Zachęcam do obserwacji tagu i podsyłania także swoich pomysłów na debaty i ankiety.

Na którą partię zagłosowałabyś / zagłosował gdyby wybory odbyły się dziś?

  • PO, Platforma Obywatelska 19.2% (10)
  • PiS, Prawo i Sprawiedliwość, 17.3% (9)
  • KNP, Kongres Nowej Prawicy, 0% (0)
  • .N, Nowoczesna, 7.7% (4)
  • K'15, Kukiz'15 21.2% (11)
  • SLD, Sojusz Lewicy Demokratycznej, 1.9% (1)
  • PSL, Polskie Stronnictwo Ludowe, 3.8% (2)
  • KORWiN, Wolność 21.2% (11)
  • inna, podaj w komentarzu lub daj plusa 1.9% (1)
  • nie mam zdania 5.8% (3)

Oddanych głosów: 52

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lord6Infamous: Nie dostaja bo kasa przeszla przez zle konto. Ale to nie ma znaczenia tutaj akurat. Jezeli o tym czy cos jest partia decyduje branie kasy z budzetu (dodatkowo Rysiek nie pobiera pensji z tego co pamietam wiec bonus) i dyscyplina partyjna, to Nowoczesna tez nie jest partia
  • Odpowiedz
@yvoxoli: wywal KNP, daj Razem bo nie ma
Po wynikach czuje się jak w 2014,korwin krul! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) już zniszczył UE od środka? Bo nie wiem czy spełnia swoje obietnice wyborcze
  • Odpowiedz