Wpis z mikrobloga

@ACLeague:
Wyścig Pro

R2 Time 5:58-6:10 cq.wobo
strasznie opóźnione hamowanie i strzał w tył co spowodowało uślizg i moją reakcję ratowania uślizgu
następnie wjazd TheSznikers'a w mój prawy przód i pełny obrót i poprawkę w prawy tył przez Most Righteous'a
i kolejny obrót tym razem w kierunku jazdy
Sam sprawca pojechał dalej jak gdyby nigdy nic

R2 Time 6:56-7:06
Moja wina na T1 ze złości na cq.wobo Nie spojrzałem na Helicorsę
  • Odpowiedz
@ACLeague: zgłaszam Assetto Corsę za trolling przy R2, gdzie przy zmianie ilości paliwa gra wyłączyła mi ABSa przez co spadłem na koniec stawki...

I zgłaszam siebie za R2, robiąc miejsce dla Floszunia zapomniałem o oponach przed prostą start meta na poboczu i pięknie się w nie wrąbałem pukając we floszunia, jakaś 10 minuta wyścigu...
  • Odpowiedz
@ACLeague: PRO
R1 3:11 Most Righteous - uderzenie w tył skutkujące zakopaniem w piasku.
R2 3:33 LKRISS - niezbyt rozważny powrót na tor. Wśród poszkodowanych ja oraz Cooltys.
  • Odpowiedz
@ACLeague: SEMI-PRO
R1: 0:10 HEHEXD - Uderza w Bryckieta a on we mnie
R1: 3:27 HEHEXD - Uderzenie w tył i wyrzucenie z toru
R1: 26:06 HEHEXD - Uderzenie w tył i obrócenie samochodu

Serio gościu uwziąłeś się na mnie? 1 raz zgłaszam kary, ale tym razem stwierdziłem, że muszę.
  • Odpowiedz
Kwalifikacje Semipro:
4:20 Bryckiet - back to pits i dalsza jazda
6:35 Termix - back to pits i dalsza jazda
9:15 Kycu - back to pits i dalsza jazda

Kwalifikacje Pro:
10:20 RybaPonadKilo - back to pits i dalsza jazda

Wyścig 2 Pro:
2:13 L1T1 - dostaję w tyłek od Yannicom, uszkodzenia, obraca mnie przeciwnie do kierunku jazdy i zostaję daleko w tyle
24:13 - dostaję w tyłek od Yannicom, uszkodzenia, strata
  • Odpowiedz
@Plup, @fifa2195 : Rzeczywiście zadałem sobie trudu, żeby odjąć quale :) Dzięki za info
a więc ostatecznie
R1: 20:33 HEHEXD - Uderza w Bryckieta a on we mnie
R1: 22:34 HEHEXD - Uderzenie w tył i wyrzucenie z toru
R1: 46:26 HEHEXD - Uderzenie w tył i obrócenie samochodu
  • Odpowiedz
@ACLeague: R1 Semi-pro
29:40 - uderza mnie(auto #10 na replayu) r3pr3z3ntant podczas gdy go wyprzedzam (brak helicorsy?), trace panowanie nad autem i rozbijam się na bandzie, to właściwie koniec sensownej walki w tym wyścigu dla mnie
  • Odpowiedz
@Erus: sorki ale jesli to dotyczylo koncowki 1 okr. to mialem niestety stuttera na blisko sekunde wiec nic wiecej nie bylem w stanie zrobic. Autko samo polecialo na te kola poza torem i odzyskalem kontrole dopiero na torze.
  • Odpowiedz