Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawa jakich wiele w wyznaniach, ja trochę przed trzydziestką mój różowy kilka lat młodsza, cztery lata związku z różnymi przygodami ale nie było źle. No i teraz pojawiła się ona, 21 lat co najmniej 9/10, w miarę ułożona jak na swój wiek, normalnie cud, miód. Czuję się jak licealista, chyba tak się nie czułem gdy poznałem mojego obecnego różowego. Banan na twarzy, motyle w brzuchu gdy nowa się do mnie odezwie, ale z drugiej strony czuje się źle, że jestem nie fair kręcąc na boku z inna laską. Gdyby nie ona byłbym pewnie zaręczony, a teraz moje życie jest wywrócone do góry nogami. Czuję, że to może być to, z drugiej strony obawa, że rozstając się z obecną dziewczyną nie znajdę nikogo lepszego niż ona, a ta młoda będzie tylko krótką przygodą. Ehhhh, czemu to wszystko jest takie #!$%@?

#zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 48
  • Odpowiedz
Różowy Bakłażan: śmiało, idź, zrujnuj sobie życie.
Ucieknij do młodszej dupy, która Cię nie chce i zostaw różowego bo po co ma się męczyć z takim cwelem który chce ją rzucić dla młodszej. Jak teraz myślisz żeby rzucić to w przyszłości też ją rzucisz. Nie marnuj jej czasu.

Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • Odpowiedz
OP: @Sweet_acc_pr0sa @SmutekToJa dokładnie, ostatnio pojawiło się wiele innych w moim życiu ale żadna mnie tak nie zafascynowała, coś w tym może jest...

Sytuacja dala mi wiele do myślenia i z obecnym różowym jestem chyba tylko z tego względu, że nie chcę jej krzywdzić, ale trwając w takiej sytuacji krzywdzę ją jeszcze bardziej. Próbowałem wskrzesić dawny ogień ale sam widzę, że to jest na siłę i raczej nie ma sensu. Może rzeczywiście skończy się to, że skończę zgorzkniały, że #!$%@?łem sobie życie przez "małolatę".

...a może to
  • Odpowiedz
OP: @belwarg O stagnacji to ja wiem, w czteroletnim związku to się zdarza. Były inne, młodsze, może ładniejsze itp. ale zawsze coś mnie trzymało przy obecnej i nie przeszło mi przez myśl zostawienie jej.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • Odpowiedz
Bardzo proste: nie jesteś jeszcze dojrzały emocjonalnie na docelowy związek. Zastanów się co Cie bardziej cieszy i podejmij decyzję. Najgorsze co można zrobić to stać w rozkroku (=romans).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli z obecną ci jest dobrze i się dogadujecie, to po co chcesz kombinować ?
Jeżeli masz wątpliwości czy związek z obecną jest OK to go zakończ i próbuj z nową.

Generalnie u sąsiada trawa zawsze jest bardziej zielona. Finał będzie taki, że dla tej laski moim zdaniem stary dziad jesteś i się za chwilę znudzi tobą. Człowiek mający 20 lat, a 30 lat ma zupełnie inne priorytety w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z doświadczenia mogę potwierdzić to co napisała @SmutekToJa
Jeśli intuicja podpowiada Ci, że to właściwa osoba to zaufaj sobie. Najwyżej dowiesz się, że nie możesz polegać na swojej intuicji ;) Ludzie #!$%@?ą tutaj tanie morały, bo nie znają życia, tylko naoglądali się kiepskich seriali, gdzie ktoś kto zostawia kobietę musi ponieść karę, aby widz czuł spełnienie. Zostawienie partnerki, z którą tak naprawdę układało się dobrze, ale bez szału
  • Odpowiedz
a teraz moje życie jest wywrócone do góry nogami.


@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli pojawia się jakaś gówniara i potrafi tak ci zakręcić w głowie, chociaż jesteś w stabilnym i fajnym związku, to albo masz 18 lat albo mentalnie masz 18 lat i lepiej zostaw swoją kobietę, bo prędzej czy później i tak polecisz na jakąś gówniarę, wiec szkoda obecnej kobiecie czas marnować.

Jesteś w poważnym związku - inne kobiety mogą ci się
  • Odpowiedz
No i teraz pojawiła się ona, 21 lat


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie warto. To sie #!$%@?. Za duzo razy widzialem ten scenariusz, zeby tym razem na jego bazie mogla powstac inna historia.

Jesli Cie tak pali i masz luzniejsze sumienie, zaplac za noc najladniejszej dziwce, na ktora Cie stac, spusc z krzyza i siadz sobie na
  • Odpowiedz
Sytuacja dala mi wiele do myślenia i z obecnym różowym jestem chyba tylko z tego względu, że nie chcę jej krzywdzić, ale trwając w takiej sytuacji krzywdzę ją jeszcze bardziej.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie #!$%@?. Takie farmazony zawsze #!$%@?ą na swoje usprawiedliwienie kolesie, którzy nagle poznali lepszą opcję, niż obecna. Podświadomie przygotowujesz sobie grunt, bo jesteś głupi i planujesz spróbować z gówniarą, która cię i tak oleje, ale powrotu do obecnej kobiety
  • Odpowiedz
@mysliszonichazmasz: @rissah: @taajniak: @AnonimoweMirkoWyznania:
-czekam na czasy w których przestanie sie wmawiać komuś co jest dobre a co złe.
Swoja drogą zdrowego faceta zawsze ciągnie do młodej, pięknej kobiety. Inna sprawa i najważniejsza, że OP nie zna sam siebie i nie wie czego chce. Nie ma własnych zasad, nie gra fair wobec siebie, a co za tym idzie ze wszystkimi wokół niego, nie rozumie
  • Odpowiedz
@Anonimowemirkowyznania:
Daj spokój swojej kobiecie. Skoro już teraz Cię ciągnie do młodszej, która jest taka och i ach na pokaz (bo przecież nie mieszkacie razem, żeby zweryfikować jej prawdziwe ja), to Twoja "miłość" gdzieś uleciała. Tak, jak napisał @rissah, po prostu zaczynasz sobie przygotowywać grunt pod wymówki przed znajomymi i samym sobą.
Spotkaj się z młodszą, może coś się z tego urodzi. Jeśli nie, trudno, może dojrzejesz do
  • Odpowiedz
Twoja "miłość" gdzieś uleciała

Spotkaj się z młodszą


@pytaks: Wtrace sie - moim zdaniem, to bledne kolo. Kolega liczy, ze cale zycie bedzie zyl miloscia romantyczna. A to jest niepraktyczne, bo taka ulatuje predzej, czy pozniej.

Spotka sie z mlodsza, minie jakis czas, pojawi sie kolejna mlodsza. Co go wtedy zatrzyma? Chyba tylko to, ze bedzie zonaty, albo za stary na szukanie
  • Odpowiedz
OP nie zna sam siebie i nie wie czego chce. Nie ma własnych zasad, nie gra fair wobec siebie, a co za tym idzie ze wszystkimi wokół niego, nie rozumie konsekwencji swoich następnych ruchów i nie chce brać za nie odpowiedzialności.


@yetiontko: to akurat prawda. Natomiast mnie to nie obchodzi, co OP zrobi - jego życie, jego sprawy. Najwyżej się za miesiąc wyżali na AMW, że panna mu złote góry
  • Odpowiedz
Spotka sie z mlodsza, minie jakis czas, pojawi sie kolejna mlodsza. Co go wtedy zatrzyma? Chyba tylko to, ze bedzie zonaty, albo za stary na szukanie innych smakow.


@mysliszonichazmasz: Myślę, że wypowiedziało się tu tyle osób, że OP powinien się pochylić nad tą sprawą. Przemyśleć swoje decyzje i życie. Jeśli nie - trudno, będzie upośledzony społecznie. Jedynie mam nadzieję, że nie skumuluje się to na jego kolejnych partnerkach. Bo obecny
  • Odpowiedz