Wpis z mikrobloga

#ocieplwizerunekmatek
Jak widać można utrzymać dziecko w ciszy, w tramwaju, na inne sposoby niż dawanie telefonu do gier i oglądania bajek.
Chłopiec spokojnie słucha jak mama cicho czyta bajkę i zadaje pytania o obrazki/domyśla ciąg dalszy historyjki.
Jak widać, nie trzeba mieć szofera, zarabiać 15k aby mieć dzieci i funkcjonować w społeczeństwie.
Wcale to nierzadki widok. Polecam wyjść czasami z piwnicy i przestać nasiąkać nienawiścią do rodzicielstwa.
#rodzicielstwo #rodzina #zonabijealewolnobiega #pieluszkowezapaleniemozgu
w.....k - #ocieplwizerunekmatek
Jak widać można utrzymać dziecko w ciszy, w tramwaju...

źródło: comment_r7vBGsh2fXb2JsasAE9fM43TpML2hVYB.jpg

Pobierz
  • 84
@wesoly_wojtek: jest tyle sposobów. Karty czuczu, kapitana nauki, zgadywanki, rymowanki, gra - kto pierwszy zobaczy auto w jakimś kolorze, małe książeczki o zawodach (nie pamiętam wydawcy), itd itp etc. To są groszowe sprawy i tyle nerwów zaoszczędzonych własnych, dziecka i współpasażerów.
jest tyle sposobów. . To są groszowe sprawy

Jak widać można utrzymać dziecko w ciszy, w tramwaju, na inne sposoby niż dawanie telefonu do gier i oglądania bajek.


@wesoly_wojtek: @klikus: widzicie, problem polega na tym, ze aby w ten sposob zajac dziecko, trzeba samemu odlozyc swoj telefon/tablet i maluchowi uwagę poswiecic.
Dla normalnego rodzica jest to sprawa naturalna.
Zreszta ogolnie wychowanie dziecka na tym polega - w pewien sposob odstwiamy
Jak ja się cieszę, że trafiło mi się wyjątkowo grzeczne dziecko i nie miałem nigdy problemów w komunikacji i inb podczas zakupów i ogólnie wstydu w miejscach publicznych ( ͡ ͜ʖ ͡)