Wpis z mikrobloga

Niektóre strony internetowe są już "zabezpieczone"... tak to jest, jak się daje czas do zacierania śladów. Widać jednak, że coś było, choć strona nieaktywna. Agencja Maxmodels, która rekrutowała min w klubie grey, szukała "pracowników" dla agencji exclusive night, odpowiedzialnej za "show" w klubach i nie tylko... Dlaczego wstydzą się teraz współpracy? Wklejałam już tu info o maxmodels, czas na drugich. Właściciel wirtualny, nieistniejący w krs, jest tylko staff-bar.....
#magdazuk
Pobierz stopmanipulacji1111 - Niektóre strony internetowe są już "zabezpieczone"... tak to je...
źródło: comment_4vrjtMimjwACeN1z8MnGnN0IIPLRoNPa.jpg
  • 27
@kknnoo: exclusive night obsługuje grey'a stale... te 'moje' wstawki ostatnie z pokazów pole dance jakiejś gwiazdy ukraińskiej to ich "działka" a skojarzyłam z artykułem "Albo grubo albo wcale", imprezy w Egipcie, w Niemczech... Jest jeszcze platforma strefahostess. pl, tam to są ogłoszenia typu :do klubu, jeśli nie chcesz martwić się o pieniądze..... Nasze prawo to toleruje i pozwala się rozwijać... A wszędzie, gdzie się ogłaszała exclusive night na maxmodels- nie ma