Wpis z mikrobloga

Niektóre strony internetowe są już "zabezpieczone"... tak to jest, jak się daje czas do zacierania śladów. Widać jednak, że coś było, choć strona nieaktywna. Agencja Maxmodels, która rekrutowała min w klubie grey, szukała "pracowników" dla agencji exclusive night, odpowiedzialnej za "show" w klubach i nie tylko... Dlaczego wstydzą się teraz współpracy? Wklejałam już tu info o maxmodels, czas na drugich. Właściciel wirtualny, nieistniejący w krs, jest tylko staff-bar.....
#magdazuk
stopmanipulacji1111 - Niektóre strony internetowe są już "zabezpieczone"... tak to je...

źródło: comment_4vrjtMimjwACeN1z8MnGnN0IIPLRoNPa.jpg

Pobierz
  • 27
@stopmanipulacji1111: ta, Łukasz Zagalski, masz rację, na stronce Exclusive Nights jest ten sam adres siedziby co na Staff Barze, zabawne - zobacz sobie street view tego adresu... miejscowość Kaczory, gdzieś pod Piłą, śmierdzi mega zadupiem, dodatkowo - jakiś śmieszny 2 piętrowy blok mieszkalny... zwlaszcza 'takiej' firmie zależeć powinno na wynajęciu choćby najmniejszego ale jednak - biura w centrum dużego miasta, a nie - blok mieszkalny na wsi... śmierdzi kolejnym słupem ;)
@kknnoo: Pamiętasz, jak pisałam o imprezach "na grubo" na jachtach w Egipcie, w pianie, z udziałem "polskiego hip-hopu"... no to wszystko kręci się wokół tych agencji... tu szerokie pole na biznes. Tak jak pisał już niejeden, ten półświatek obsługujący takie agencje to z kolei następne agencje wizażu - od makijarzu, włosów i paznokci- zawsze razem, zawsze lojalnie. To pajęczyna powiązań. Bez jej analizy nie da się przedstawić zjawiska. Dlatego wklejałam zdjęcia
@kknnoo: Muszę sprostować nazwy bo zbyt wiele ich... Sprawdziłam jeszcze raz. Gadowski wspominał o Magteam model management (mówił o ukraińskiej właścicielce,ale bez konkretu) oni organizują Fresh Faces (ten plakat w Grey do castingu) a maxmodels to platforma, która ogłasza i publikuje porfolia modelek, przy okazji wizażystów i innych. A teraz może więcej znajdę o castingu exclusive night, bo jak widać pożyczają sobie "zasoby" poprzez takie platformy internetowe.