Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Węgierki! Założyliśmy konto na wykopie, jesteśmy zielonką więc wypada zacząć od małego #rozdajo i #konkurs! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WP Pilot pozwala legalnie i bezpłatnie oglądać telewizję na smartfonie, komputerze i... telewizorze. Podstawowe 32 kanały są za darmo, ale jeśli komuś mało to 82 kanały, jakość HD i brak dodatkowych reklam można dokupić w pakiercie rozszerzonym.

Pakiet rozszerzony w promocji kosztuje 9,90 zł (normalna cena 24,90 zł) do końca miesiąca. A więc skoro zostały trzy dni do jej końca to właśnie trzy takie pakiety można wygrać.

Wygrywają trzy najbardziej plusowane komentarze (wpis też trzeba zaplusować)! Macie czas do piątku żeby popisać się inwencją, za usuń konto i wulgaryzmy jest dyskwalifikacja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tylkonocny
WPpilot - Cześć Mirki i Węgierki! Założyliśmy konto na wykopie, jesteśmy zielonką wię...

źródło: comment_tPSiM43zzxwZ47JfNMx3We06LhYwM6MR.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Choć np. mobilnie jakość 360p nie jest taka zła!


@WPpilot: Jest rok 2017, smartphony mają roździelczość 2K - I WY MI Q--A MÓWICIE ŻE 360p NIE JEST ZŁE!?

  • Odpowiedz
@WPpilot: mam neutralny stosunek do wp, rozdajo jak rozdajo, rozczeniowa postawa niektórych mirków godna pożałowania.

Z samej tv chętnie bym skorzystał, tylko jest pewien problem... po wyłączeniu adblocka musiałem odświeżyć stronę 3 lub 4 razy, bo po wybraniu kanału nic się nie wyświetlało. Być może chodziło o to, że mam najpierw kliknąć "włącz telewizję" zamiast odrazu wybrać kanał, bo tak zrobiłem za chyba trzecim podejściem.

Niestety, gwoździem do trumny okazał
  • Odpowiedz