Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Węgierki! Założyliśmy konto na wykopie, jesteśmy zielonką więc wypada zacząć od małego #rozdajo i #konkurs! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WP Pilot pozwala legalnie i bezpłatnie oglądać telewizję na smartfonie, komputerze i... telewizorze. Podstawowe 32 kanały są za darmo, ale jeśli komuś mało to 82 kanały, jakość HD i brak dodatkowych reklam można dokupić w pakiercie rozszerzonym.

Pakiet rozszerzony w promocji kosztuje 9,90 zł (normalna cena 24,90 zł) do końca miesiąca. A więc skoro zostały trzy dni do jej końca to właśnie trzy takie pakiety można wygrać.

Wygrywają trzy najbardziej plusowane komentarze (wpis też trzeba zaplusować)! Macie czas do piątku żeby popisać się inwencją, za usuń konto i wulgaryzmy jest dyskwalifikacja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tylkonocny
WPpilot - Cześć Mirki i Węgierki! Założyliśmy konto na wykopie, jesteśmy zielonką wię...

źródło: comment_tPSiM43zzxwZ47JfNMx3We06LhYwM6MR.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
@WPpilot: Beka z tego lepszego sortu, ja tam mam w dupie politykę i dam wam plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Biorę po 4.76% z od przedstawicieli lewicy oraz prawicy i czekam na propozycje xD
  • Odpowiedz
@WPpilot: Ej takie pytanie, czemu na waszej poczcie grozicie mi zablokowaniem bo mam niby blisko już 20k wiadomości, jak 18k wiadomości, które mam to jest wasz głupi spam?
I tak tej poczty nie używam, nigdzie nie podawałem, 100% wiadomości to wasz spam, macie rigcz?

  • Odpowiedz
@Ranger:
@sembsa:

Można użyć chromecasta, jeśli telewizor jest smart i ma androida to wystarczy zainstalować naszą aplikację. Można posiłkować się też androidboxem. A w najbliższych aktualizacjach będziemy wprowadzać airplay co zapewne ucieszy właścicieli maców. :)
  • Odpowiedz
Przecież WP to największy syf z reklamami. Tak nachalnych i innych nie ma chyba nigdzie w polskim internecie. Możecie sobie wyobrazić co będzie w tym ich syfie moblinym.
  • Odpowiedz
@WPpilot: @BigBadBat (kolegę tylko wołam)

Przecież wy jawnie wprowadzacie konsumenta w błąd... Na waszej stronie i nawet tutaj, napisaliście:

WP Pilot pozwala legalnie i bezpłatnie oglądać telewizję na smartfonie, komputerze i... telewizorze. Podstawowe 32 kanały są za darmo, ale jeśli komuś mało to 82 kanały, jakość HD i brak dodatkowych reklam można dokupić w pakiercie rozszerzonym.


Ani słowem nie wspominacie, że tylko 13 kanałów ma HD i to w dodatku 720p,
LipaStraszna - @WPpilot: @BigBadBat (kolegę tylko wołam)

Przecież wy jawnie wprowa...

źródło: comment_O4yFT8wMDsi3KLQmt5cvTOhdvYpQkyV9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: Cała oferta dokładnie rozpisana jest na stronie internetowej, w tym oznaczone są kanały HD. Wystarczy wejść i sprawdzić. Nawiasem naprawdę 720p to taka fatalna jakość? Zresztą WP Pilot nawet bez hd całkiem nieźle wypada na telefonach, tabletach czy laptopach.
  • Odpowiedz
@WPpilot: Ja mam projektor, a nie TV i ma 150 calach wasze 720p wygląda jak kupa. Dodatkowo macie słaby bitrate, sama rozdzielczość to nie wszystko.

Możecie mi podać link, gdzie jest napisane, które kanały są w HD? Ja wszedłem na WP pilot, zobaczyłem ofertę 82 kanały w HD za 9,90 zł, kliknąłem "Kup pakiet" i przeszedłem do płatność. W którym momencie zostałem poinformowany, że to tylko 13 kanałów jest w "HD"?
  • Odpowiedz
legalnie i bezpłatnie oglądać telewizję na [..] telewizorze.


@WPpilot ZNALAZŁ DARMOWY SPOSÓB NA OGLĄDANIE TELEWIZJI W TELEWIZORZE KLIKNIJ TERAZ ZOBACZ MEMY KLIKNIJ I OGLĄDAJ.

  • Odpowiedz